Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Avicii-ra emlékezn...

Szerintetek Avicii-ra emlékezni fognak majd a gyerekeink és unokáink És fogják hallgatni a számait?

Figyelt kérdés
Úgy értem ahogy most mi emlékszünk Freddie Mercury-ra , Michael Jacksonra és többi híres zenészre és énekesre (tudom hogy Avicii nem énekes hanem dj nagy fanja vagyok a kezdetek óta követem )

2020. jan. 3. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a mai tizenévesek nagy része nem tudja, kicsoda Freddie Mercury, Ella Fitzgerald vagy Édith Piaf nevét pedig valószínűleg sosem hallották. Talán Elvis Presley és The Beatles az, akiről hallottak már. Avicii nem ez a kategória, így hamar feledésbe merül majd.
2020. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt várom már, amikor retró partin az öregek Skrillexre tolják az odarángatóst.
2020. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!