Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a ko....

Valaki vásárolt már a ko. wexmin.com-ról?

Figyelt kérdés
Nézelődtem már több oldalon megfelelő árú LEGO után kutatva és rátaláltam az előbb említett oldalra. Utána olvastam, de nem merek rendelni. Az oldal hitelesnek tűnik, de az árak nem reálisak. Pénz csalás akarna lenni? Aki vásárolt mondja el légyszíves a tapaszalatát. Köszönöm! <3

2020. jan. 3. 22:47
 1/4 anonim válasza:
En is lattam, engem is erdekelne:)
2020. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hamisítványok, az árából látszik. Nemcsak az a kockázata, hogy rendelés után nem kapsz semmit, de ha küldenek is valamit, a vámvizsgálat során a hamisítványokat lefoglalhatják.
2020. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tegnap írtam nekik, de nem hiszem, hogy kapok választ :S
2020. jan. 4. 10:30
 4/4 Rokabarka válasza:
Rendeltem arról az oldalról 2 dolgot is 20.000 Ft volt rendeléssel együtt és kaptam 1 hosszú sálat ami hongkongi dollárba volt leírva ami 300 Ft körüli összeg
2020. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!