Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolában jön rám a kakilás...

Az iskolában jön rám a kakilás. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Alapból nem szeretek iskolába járni, az osztálytársakat sem, meg úgy ezt az egészet. Ki vagyok közösítve, leneznek meg hasonlók...

Kisebb koromban sem szerettem máshol kakilni, csak itthon. Ha voltak táborban, volt hogy 5-6 napig nem szartam, inkább visszatartottam.

Múltkor rám jött a szarás a suliban és visszatartottam mert nem szeretek ott szarni, mindig van valaki a mosdóba stb, viszont elmúlt az inger de hányingerem lett, fájt a fejem, bugyorgott a hasam így eljöttem.

Féltem hogy ma is ez lesz ezért direkt még az este olyanokat ettem, ittam hogy reggelre tudjak kakilni. Nagy nehezen sikerült egy kicsit, úgy éreztem minden oké. A suliban viszont rám jött, óráról nem akartam kikéreckedni meg 15 perc volt még, így megint visszatartottam. Elkezdett bugyorogni a hasam meg egy kicsit hányingerem lett. Óra után siettem és hála Istennek nem is volt akkor senki, így sikerült a dolog. Azt hittem minden oké de egy idő múlva megint elkezdett bugyorogni a hasam és hányingerem is lett . Nagyon rosszul voltam, már nem bírtam így elmentem az orvoshoz, aki csak mára irt ki...

Anyukám azt mondja , hogyha rám jön a szarás, akkor menjek nyugodtan WC-re, ne törődjek senkivel, hogy ki mit gondol, hall. Ez olyan nehéz, mert így is ki vagyok közösítve és amilyenek az osztálytársaim biztos mondanák a többieknek hogy milyen büdöset szartam meg ilyenek...

Ha itthon vagyok, olyankor minden szépen rendbe lemegy, nincs semmi gond. Szerintem nálam ez már pszichés. Hogy tudnék változtatni, hogy minden rendben menjen a suliban is? Nem mindig megy itthon reggel a dolog. Attól félek, hogy holnap is rám jön aztán megint rosszul leszek és megint el kell jönnöm. Idén érettségizek, már csak pár hónapokon van , szeretném valahogy kibírni.



2020. jan. 6. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Patika - szén tabletta. Suli előtt 2-3 szem.
2020. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Szóval még nem is vagy annyira kicsi. Ne foglalkozz már azzal hogy mit gondolnak a többiek. Lehet az ilyen nyafka hozzáállásod is segít abban, hogy kilegyél közösítve.

Nálunk az volt, hogy ha menni kellett mentünk. Esetleg ha nem volt nálunk wc papír vagy zsebkendő, akkor elhangzott a varázs mondat "Adjon már valaki zsepit szarni kell". Volt aki megkérdezte a tanártól, hogy kinehet-e, mondta a tanár hogy nem, ő meg mondta, hogy "De szarni kell".

Mi nem igazán foglalkoztunk az ilyenekkel. Volt olyan mikor szaros boxert találtunk a piszoárban. Na az ciki, ez nem.

Anyud is amiatt mondja, hogy ne foglalkozz vele és menj, mert azt mégse mondhatja a fiának, hogy egy élettelen gyökér. Ha valaki büdöset csinált nálunk tudod mi volt?? Valaki bement és anyit mondott, hogy "xy rák a beled" és kész. Nem csinált senki ebből semmilyen problémát. Túlgondolod a dolgokat. Lehet a többieknek is ez a hozzáállásod nem tetszik. Nekem se szimpi.

2020. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"volt hogy 5-6 napig nem szartam"

Persze, persze.

Hát akkor miért nem tartod vissza míg hazaérsz? Vagy akár februárig?

2020. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyeden is ez lesz
2020. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel. éhgyomorra egy pohar langyos vizet igyal meg, az meghajt e meg otthon kirakod.. olvass utana neten
2020. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen ide vagy oda menj szarni, én egyszer így beszartam, az nagyobb szégyen. De ne úgy azt mondd szarni kell, csak pisilni
2020. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Laylah ***** válasza:
100%

Nyisd ki a mosdó ablakát, amint beérsz és hagyd is úgy, akkor is, ha hideg van.

Egy középiskolában általában több emelet van, fuss fel/le másik emeletre.

Legjobb óra alatt elintézni, mert akkor senki nincs ott, főleg óra közepe felé, amikor a tanár nem mondhatja, hogy most volt vége a szünetnek, de azt sem, hogy azt a 10 percet már kibírod.

Ha mégis bemegy valaki, miközben bent vagy óra alatt (és nem téged keres), akkor megpróbálhatsz lapítani, amíg ki nem megy.

Vagy eldöntheted, hogy nem érdekel, és végezheted a dolgod, akárki jön-megy. Amikor befejezted, várj még pár percet, hogy aki bent lett volna az akció közben, az biztosan kint legyen már, és akkor menj ki a fülkéből, így senkinek nem fog feltűnni, hogy te voltál, aki tojást rakott.

2020. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Nem tudom érdekelnek-e még válaszok,de azért leírom.

Középiskolás koromban nekem is ilyen problémáim voltak.Reggel felkeltem,és indulás elött egy kicsivel mindig elmentem wc-re de egyszerűen nem jött semmi. Viszont a suliban 3.óra magaságában mindig éreztem,hogy kakilnom kell. Órán elöször nem mertem kikérecketdni,viszont szünetben meg attól féltem,hogy valaki meglátja,hogy én intézem a nagy dolgomat. Mire hazaértem hányingerem volt,viszont mire leültem a wc-re nem kellett kakilnom. A következőket csináltam:

-Mindig más tanár óráján kéreckedtem ki,hogy nehogy feltűnjön valakinek.

-Mivel nekünk messze volt az osztálytermünk a wc-től,ezért természetes volt,hogy valaki akár 10-15percet is kinn volt,úgyhogy futottam kifelé,hogy legyen időm normálisan elrendezni a kakilást.

-Mindig abba a wc fülkébe ültem,ahol volt ablak,hogy rögtön kinyithassam,hogy a szag az ne érződjön.

-Mielött belevágtam volna a lecsóba,egy kevés wc papírt ejtettem a csésze aljába,hogy a csobbanás ne halladszódjon annyira.

-Óra közepén kéreckedtem ki,nehogy legyen benn valaki.

-Miután végeztem,vártam egy fél percet,hogy ha valaki volt benn,az ki menjen. (vagy ha nem ment ki,akkor megnéztem ki volt az,mert ha nem ismertem,akkor lazán kimentem)


Én ezeket alkalmaztam,próbáld ki,hátha Neked is beválnak!


Legyen további szép napja mindenkinek! :)

2020. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelenleg a problema megoldodott.. Home Office Toilet 😁
2020. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szia! Semmiképpen ne tartsd vissza, ha lehet menj el, mert nem egészséges és veszélyes következményei lehetnek. Velem is néhányszor előfordul, hogy rámjön suliban, egyszerűen menj el az óra előtt a szünet végén. Nem lesz bennt senki (óra közben) és a tanár is meg fogja érteni. De remélem azóta megoldódott.:)
2021. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!