Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akkor kell meghalni,...

Miért akkor kell meghalni, mikor már kezd minden jó lenni?

Figyelt kérdés
Ha valakivel csúnyan kicseszett az élet az én vagyok. Az életem magy részét depresszióban töltöttem, és napi szinten a halálra gondoltam. Mielőtt megöltem volna magam, úgydöntöttem hogy ez nem jó, változtatni kell. Mikor már lassan minden jórafordul kiderül hogy halálos beteg vagyok. Szóval elképzelhető hogy én tényleg egy szerencsétlen fsz vagyok, aki valahogy átírta a sorsot mikor nem ölte meg magát, de a sors valahogy mégis megöli?

2020. jan. 6. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged?
2020. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ettől rettegek, hogy egyszer az életben sikerül végre megtalálnom a boldogságot, és kilábalni a boldogtalanságból, majd akkor üt be valami gebasz hogy meghalok.
2020. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt csak TE gondolod így. Mi a bajod? Ne temesd magadat!
2020. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy fals a kérdés ahogy van. Aki beteg, nem ír ilyen kérdést. Én tudom. Itt valami fals vigaszra számít a kérdező.
2020. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!