Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 gyermeket egyedül nevelő...

3 gyermeket egyedül nevelő szülőt, kötelezhetik 2 műszakos munkarendre?

Figyelt kérdés
Olvastam az interneten sok mindent, de nem igazan látom át milyen jogaim vannak. 3 gyermekem van , 3 es fél, 5 és fél, és 8 éves. 2 muszakban szülők segítségével ideiglenesen meg tudnám oldani, de ez sem a gyerekeknek sem a szüleimnek nem lenne jó. A gyerekek sírnak ha ez szóba kerül, nem akarom ennek kitenni Őket, friss a családunk szétszakadása is, és a szüleimet sem tehetem ki ennek váltott műszaknak hsizen akkor fel 11-től hajnali fél 5-ig tudnának pihenni minden hétköznap. Ennek tudatában van a cég is ahol dolgozom. Tehét milyen jogaim, védelmem van?

2020. jan. 7. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


3 év alatti gyermek esetén vannak kedvezmények.

2020. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezen az oldalon Én is jártam, de valami kedvezőbbre számítok. Semmi egyéb?
2020. jan. 7. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen a főnökkel beszéld meg ezt a gondodat. Ha megértő - van ilyen - akkor megoldja, hogy 1 műszakban legyél. Ha nem próbálj meg másik állást keresni, mert tényleg kivitelezhetetlen három kicsi mellett.
2020. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs megértés. Keresnem kell másik munkahelyet akkor. Utolsó válaszolónak csak annyit mondok, hogy átadom az uzenetedet a volt feleségemnek, mivel Ő szeretett d....i, hogy idézzem a szójárásodat. Olyannyira szeretett hogy képes volt 3 kicsi gyereket itthagyni. Egyébként csak gratulálni tudok, az inteligens gondolatmenetedhez, elárulja az alacsony IQ szintedet.
2020. jan. 7. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, valóban célszerű váltanod, mert előbb-utóbb szóvá teszik a többiek is( Hiába semmi közük hozzá), hogy Te is ugyan olyan dolgozó vagy, mint ők, s nagyon meg tudják ám keseríteni a rosszindulatú emberek a másik életét.
2020. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére a kollektíva ezen része jó, mindenki megértő, pedig nem kevés emberről van szó. A főnökök viszont rájuk is hivatkoznak, Ők meg nevetnek ezen és azt mondják, ha valaki ezt nem tudja megérteni, az egy b.nkó ember. Hozzáteszem, ugye itt is vannak olyanok akik közel állnak a tűzhöz, és barmit lehet nekik. Akinek se kutyája se macskája, az megkapta az egy műszakot akinek szüksége lenne rá az meg semmit. És ráadásul 2en vagyunk a részlegen a legjobbak(legtöbbet teljesítő, és emelett legjobb minőségben dolgozó), amit ki is fejtettek nem egyszer nem kétszer és a fizetésünkön is látszik. Ezzel nincs is baj ezért egész jo munkahelynek tartom. De az, hogy nem tudnak figyelembe venni 3 kisgyereket, ráadásul úgy hogy nem keveset letettem már az asztalra.
2020. jan. 7. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére rendesek a munkatársaid. Mivel így van, nem kell váltanod. Gondolom, a fizetés is elég jó. Pár év és felnőnek a gyerekek. Esetleg a szüleid is többet tudnak majd segíteni. + egy olyan társ, aki szintén tud és akar részt venni a feladatokban.
2020. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!