Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem, mi baja lehet? Az...

Nem értem, mi baja lehet? Az én hibám, vagy hagyjam a fenébe? Csak szimplán duzzog?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom. Több hetet töltöttünk Balatonon együtt (egy nagyobb társasággal). Mikor hazajöttünk órákat hivásoztunk még a semmiről is eldumaltunk, akár hajnalig. Szinte az öcsém volt. Aztan szeptember előtt kattant a kapcsolo. Ő nem irt, nem keresett, ha kerestem lekoptatott. Kozbe uj messengerem lett. Nem engedelyezett. Aztan eljott az ideje, h talalkozzon a banda. Mindenki massal olelkeztunk tole meg egy halk hellot ha kaptam. Masodik alkalommal is hasonlo volt a helyzet. A vegere viszont mar jobb lett.

Szamtalanszor bocsanatot kertem tőle.

Azt mondta megbocsajt, de nem tud tobbe megbízni bennem. Aztán találkoztunk újra. Akkor már megint jobbnak tűnt a helyzet. Aztan hazajöttünk. Teltek a napok, felköszöntöttem a szülinapján. Nagyon kedves volt beszéltünk is. Aztan rairtam snapen(messen azota se engedelyezett) Megnezte es lementette de nem reagalt. Nem ertem. Ha valaki átlátja a helyzetet és tud tanacsot adni szivesen fogadom, mert retek hülyének érzem magam, de ha megszakadok se értem.



2020. jan. 7. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy lényeges dolgot nem írtál le, hogy mit is csináltál ami miatt bocsánatot kértél.

Gondolom ez olyan nyomot hagyott benne ami miatt nem kíváncsi rád. Az, hogy egy kis apróság-e vagy valami komoly dolog történt azt csak ti tudjátok.

2020. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szomorú, ha azt hiszed, hogy neked kell bocsánatot kérni. Vagy tényleg mi történt?
2020. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként valószínűleg tetszettél neki, csak hát megmaradt az öcsédnek.
2020. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem: miért kértél bocsánatot?

Ha nem csináltál semmit, akkor WTF?

Ha csináltál, miért nem írod le?

Amúgy meg akart dugni a gyerek, de mivel friendzoneoltad, egy idő után feladta. Ez teljesen nyilvánvaló.

2020. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Neki te több vagy mint barát... és ez fáj neki így rossz neki beszélni veled "barátkozni"
2020. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!