Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Má is elgondolkodott már...

Má is elgondolkodott már arról, milyen lehet hátat fordítani a társadalomnak, és a semmi közepén élni?

Figyelt kérdés
Pl. egy erdőben élni távol a világ zajától. Van olyan, aki erre vágyik?

2020. jan. 8. 00:30
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Más*
2020. jan. 8. 01:01
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Nekem elküldheted
2020. jan. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogok élni..persze nem mint hajléktalan. Nagyon jó úgy, semmi stressz, halál nyugalom, de azért gondoskodni kell arról hogy legyen mit enned
2020. jan. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon is megfelel a jelenlegi pörgős kis életem, kösz de nem vágyom a világ végre meditálni. Szerintem bele is pusztulnék ha le kellene lassulnom.
2020. jan. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Csak tudod, az kutya kemény élet!

Volt már több emberrel dokumentumfilm erről, aki csinálja is. Nincs TB, nincs semmire biztosíték. Ha meghalsz, akkor meghalsz.

2020. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem is kellenek nekik a korrupt orvosok
2020. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Elgondolkodtam rajta, de kösz nem élnék ilyen életet. Igazából törvényesen nem is lehetne kivitelezhető magyarországon. Sok tanyán élő embert ismerek, akik a "világ végén" élnek, de inkább beköltöznének a faluba, ha lenne rá pénzük. Ezért gondolom nem könnyű, és elszakadni nem tudsz a társadalomtól, mert vagy rákényszerít az állam, vagy te fogsz egy idő után rászorulva a többi ember segítségére.
2020. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
A kérdező rámírt privátban. Óvakodjatok tőle, külföldre csal embereket, "új élet kezdése a vadonban" címen.
2020. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Általában véve is legyetek nagyon óvatosak. Senkiben sem lehet manapság megbízni.
2020. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
igen, nekem jöhet a privi
2020. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!