Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fundamentánál kapnak azért...

A fundamentánál kapnak azért pénzt, hogy minél tovább beszélgetnek velünk a telefonos ügyfélszolgálaton?

Figyelt kérdés
20 perc mire kapcsolnak egy ügyintézőt, aztán beazonosítás, utána 10 percig vonalban kell maradni, ha valami információnak utána néz, újabb Öt vagy tíz perc, ha valamit még csinálni a is kell.. Hol élünk, őskorban??
2020. jan. 8. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
telefondíj ketyeg..
2020. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ketyeg igen, de nekik ez egy budapesti vezetékes szám, nem emelt díjas...
2020. jan. 8. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam 8 évig másik(telefonos ügyfél szolgálaton) Nem kapnak, azért pénzt. Sok a hívás gondolom, és kevés az ember. Vannak időszakok, amikor több a hívás,van mikor kevesebb... így nem éri meg több alkalmazottat fölvenni.


Az azonosítás, meg a te érdekedben van, mert ha kiadnának másnak információt, akkor mennyire lennél fölháborodva.


Nem értem én sem, hogy az emberek, miért ennyire türelmetlenek.


Ráadásul, nekem is van Fundamentám és én mindent meg tudok a kódommal nézni az oldalukon.

Ezt te is megtehetnéd, és megspórolnád az időt és idegeskedést.

2020. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, csak végtörlesztési kérelmet postai úton levélben kell nekik küldeni, elküldtem november 29-én, és most azért telefonálgatok, hogy mi van már. Online meg várhatok mit tudom én mennyi időt, mire válaszolnak. Ebben a telefonos ügyfélszolgálat ban én csak azt nem értem, hogy minek raknak félre, miért nem lehet egyszerre csak egy üggyel foglalkozni, aztán majd csak utána kapcsolni azt, aki azóta kereste őket.
2020. jan. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!