Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ez nem túl ideillő...

Tudom, hogy ez nem túl ideillő téma, de hátha valaki tud segíteni. Volt már valaki olyan helyzetben, hogy azt érezte senkinek sem fontos? Persze nem csak ideig-óráig, hanem huzamosabb ideig

Figyelt kérdés
Régebben volt néhány barátom, akik az évek alatt elkoptak mellőlem, sokszor össze sem vesztünk, szimplán csak nem kerestük egymást, de persze velük sem volt túl erős a kapcsolatom, chateltünk, nagy ritkán találkoztunk. A gimiben nem voltam túl jóba az osztályommal, a suliban elvoltam pár emberrel, de azon kívül nem igazán kerestük egymást. Már alig vártam, hogy elkezdjem az egyetemet, új emberek, új lehetőségek. Sajnos itt sem jobb a helyzet, elvagyunk bent a lányokkal, de egyébként nem megyünk sehova sulin kívül, szóval nem lettünk ilyen "legjobb barik", ha értitek mire gondolok. Mindenkinek megvan a saját kis társasága gimiből vagy általánosból. Sokat gondolkodtam mi baj lehet velem, vagy mit csinálhatok rosszul, hogy nincsenek barátaim és sehol sem találom a helyem. Mindig mondják, hogy mozduljak ki, menjek ide-oda, de kivel? Valaki volt már ilyen helyzetben? Esetleg tudnátok valami megoldást a problémára?

2020. jan. 9. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, velem is ez van. Én úgy oldottam meg, hogy neten ismerkedtem, úgy sokkal több jó embert lehet kifogni. Sikerült is és voltak 10 éves barátságaim... Amik aztán csúnya véget értek, de ez már nem az én hibám. Most megint nincsenek.
2020. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Igen, nem jó a kategória, tedd át az egészség -> mentális egészség rovatba, mivel depresszív tüneteket mutatsz :(

Egyébként meg ha egyetemen vagy: menj le bulizni, nem kell oda társaság, ha pasi vagy igyál/dumálj a pultnál állókkal, ha lány akkor meg csak megvárod amíg odamennek a pasik udvarolni.

2020. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fontos senkinek. Senki sem keres,ha én nem keresem. Márpedig már nem keresek én sem senkit.
2020. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!