Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a legjobb...

Vivike143412 kérdése:

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm azt hiszi hazudtam neki?

Figyelt kérdés
Sokat hianyoztam a sulibol es a tobbiek azt mondtak hogy hazudtam neki, de ez nem igaz! Nem hisz nekem pedig ovis korunk ota legjobb baratnonk vagyunk. Mit tehetnék?

2020. jan. 9. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha ő inkább a pletykáknak hisz mint egy barátjának, akkor ő nem is a barátod. Sajnálom, tudom milyen ez, én is veszítettem el nagyon jó és hosszú ideje meglévő barátokat.
2020. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi, de olyan rossz hogy kozel 10 eve baratok vagyunk es egy suliba jarunk mar regota erzem, de addig meg nem mondta hogy hazudok. Eddig csak o volt nekem a tobbiekel nem jovok ki. Egyebkent azota tavolodtunk el amiota ugyan az a srac tetszett mindkettonknek es a sracnak en tetszettem de elutasitottam a baratnom miatt....
2020. jan. 9. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Nekem két 10 éves barátságom lett oda, mert összejöttem valakivel, a többinek meg nem tetszett és összefogtak ellenünk. Szét akartak választani minket... Na ehhez mit szólsz? Nagyon rosszul esett. De sajnos ez van.
2020. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnalom, de tenyleg szarul esik, mikor soha nem hazudtam csak epp a tobbi lany keveri a szart
2020. jan. 9. 20:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Miert nem bizik bennem??
2020. jan. 9. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is volt a barátod soha. Hagy higyjen amit akar, ne foglalkozz vele. Majd ha egyedül marad idővel, akár évek múlva, sírva fog megkeresni, de akkor már késő. Ne adj neki második esélyt, mert amit egyszer megcsinált, újra meg fogja. Tapasztalatból mondom.
2020. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem, de egyszeruen hihetetlen, nem hisz nekem es szinte utal pedig en mindig segitettem neki es ezt kapom.... Miert? Nem artottam neki
2020. jan. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!