Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem ajánlani valami...

Tudtok nekem ajánlani valami ízesített vagy nagyon gyenge cigarettát? Nem vagyok jártas annyira de szeretnék valami nem túl erősset szívni vagy olyat ami kevésbé keserű.

Figyelt kérdés
Illetve a szivarkákról mi a véleményetek? Nem igazán ismerem, meséljetek.

2020. jan. 12. 18:19
 1/3 Ozir válasza:
Sajnos magyarországon már nincsenek annyira forgalomban az ízesített cigaretták. Úgy tudom hogy ha lehet is kapni valamilyet azok nem igazán sűrűn fordulnak elő a dohányboltokban, illetve még rendelni lehet saját magadnak weboldalakon keresztűl. Viszont még kapható elég sok helyen a mentolos marlboro, Marlboro Fuse Beyond-nak nevezik. Ennél az 1 fajtánál többről sajnos nem tudok ami ízesített cigarettának számít és általában megvásárolható.
2020. jan. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Online vaníliás éa mentolos is kapható.
2020. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De az ecigi is jó megoldás nikotin megvan füst megvan és az jó íz is megvan azaz napi nikotinmennyiség akár szabályozva megvan gőz ami ártalmatlan és "füst" megvan és naponta cserélheted az ízeket is. És olcsóbb is egyszer megvenni az ecigit venni hozzá 1 liter e liqvidet 10 ízesitőt és egy fél évig megvan oldva. Kb 20.000. Ha ne vagy fan akkor marad a vaníliás és a mentolos.
2020. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!