Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nők kedvezményes nyugdíja?

Nők kedvezményes nyugdíja?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék abban, hogy hogyan kell ezt a nyomtatványt kitölteni?Természetesen nem az első oldalra gondolok, ahol a személyi adatokat kérik, hanem az azután következő oldalakat.Sok olyan kérdés van amit nem értek. Nagyon megköszönném ha valaki segítene nekem ebben, vagy tanácsot adnátok ,hogy hol segítenének ezt kitölteni.Köszönöm előre is.

2020. jan. 15. 08:12
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
Miert nem fogadsz fel egy könyvelőt aki mindent elintéz?
2020. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemész a nyugdíjintézet helyi kirendeltségéhez ott is segítenek kitölteni. Google-ban keress rá, hogy a lakóhelyeden vagy a közelében hol van ilyen iroda.
2020. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Segítenek a hivatalban, nem kell félned.
2020. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2020. jan. 16. 08:06
 5/6 Dudok Andrásné ***** válasza:
Nyugdijintézet ott az ablaknál,amit nem tudsz.De szerintem ami rád tartozik tudod,a többi az ő dolguk.Csak legyenek meg a beadni valok,mert ha nem mindég csúszik az idő
2020. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dudok Andrásné ***** válasza:
Nyugdijintézet ott az ablaknál,amit nem tudsz.De szerintem ami rád tartozik tudod,a többi az ő dolguk.Csak legyenek meg a beadni valok,mert ha nem mindég csúszik az idő.Náluk minden napod meg van,ahová bevoltál jelentve.
2020. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!