Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első problémám az lenne hogy...

Első problémám az lenne hogy mostanában nem csak a páromra hanem a körülöttem levő emberekre is féltékeny vagyok, Bele értve sógorom barátnője, de ő rá inkább mérges. Azt hiszem hogy el foglalja a helyem az otthonunkban?

Figyelt kérdés

Semmivel nem vagyok,meg elégedve.

Kis apró dologig minden baj.

Mit tegyek?


2020. jan. 15. 19:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Mintha teljesen meg lennék őrülve.

Valaki barátságot szeretne velem kötni azt sem engedem .

Ha valaki jönni akar hozzám inkább fel sem veszem a telefont .

Ami a leg idegesítőbb hogy nem hiszek senkinek el semmit .

Tönkre fog menni a párkapcsolatom

2020. jan. 15. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, nem vagy véletlenül állapotos?
2020. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magaddal van bajod. Nem értél el mostanában semmi olyant ami megelégedettséggel töltene el.
2020. jan. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Depreszio, ès önbizalom hiánya lehet.. próbálj meg a pàrodról "leválni" ne telepedj rá! Próbálj meg önmagaddal foglalkozni inkább. Nem tudom sportolsz e? Ha nem, akkor kezdj el sportolni ..pl futni..legyen hobbid.. stb. Èn pl szeretek főzni új kajakat kipróbálni..kísérletezni..szeretek fodrászhoz járni, sminkelem is magam, szeretek adni magamra :) kapcsolatom elején èn is hasonló voltam..de leváltam a pàromról nem figyeltem már minden lépését.. és én is elkezdtem az én utamat járni bizonyos kereteken belül. Lényeg hogy intézd úgy ,hogy magadnak megfelelj..legyél magaddal megelégedve!! Èrd el hogy így legyen! Ès ha magaddal meg vagy elégedve akkor már semmi sem fog idegesíteni,zavarni..és nem leszel féltékeny senkire ha magaddal meg leszel elégedve..és ne feltekenykedj.Neha számolj el 10 íg inkább. :)
2022. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még vagy sikerült kivégezni a kapcsolatot? :D
2022. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!