Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti megkaptátok az elmúlt 2...

Ti megkaptátok az elmúlt 2 hónapban, amit aliexpressről rendeltetek?

Figyelt kérdés
Évek óta aliexpressről rendelek kütyüket és mindig meg voltam vele elégedve. Párszor fordult csak elő, hogy majdnem 2 hónap alatt kaptam meg a csomagot, de nem törődtem ezzel. November óta viszont 6 csomagot rendeltem, amiből már a megadott időintervallum után jó pár nappal jött meg csak az egyik. A többi azóta sincs sehol. Tudom, karácsony volt, meg kínai újév...stb. De érdekelne, hogy más is ilyen sokat vár-e rajtam kívül az utóbbi 2 hónapban? Kihez lehet fordulni ilyenkor?

2020. jan. 16. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Senkihez nem tudsz fordulni. Ebben az időszakban ennyire sokat kell várni, mert nem bírják feldolgozni a sok küldeményt a magyar elosztóban. Kínából ideér a standard 2-4 hét alatt, viszont a vámolásra várva még 1 hónapot simán várakozhat a posta központjában.


A megadott időintervallum csak tájékoztató adat, nem azt jelenti hogy neked eddig meg kell kapnod a csomagot. Magyarországon az utóbbi években úgy fel lett kapva a kínából rendelgetés, hogy a 2-4 hetet sokszor nem tudja tartani a posta csúcsidőszakon kívül sem.

2020. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A csomagok nagyrésze Magyarországon ragad be valahol. Nekem többnyire másfél hónap mire megérkezik valami nem is görcsölök ezen egyébként. De például amit december első hetében rendeltem cuccokat azoknak a fele már január 7-én megérkezett csodálkoztam is hogy ilyen hamar. Van ami csak tegnap ért ide például stb.. Az a baj most akár Ali, akár Wish akár Ebay és egyéb más hasonló oldal a szállítás mindig csúszik. Ugye az ünnepek alatt mindenhol állt a kiszállítás vagy nagyon csökkentett üzemmódban ment. Na meg ugye a karácsonyi hajtás végett minden túl volt zsúfolva nem csak a magyar posta. Magyarországon már egy jó ideje lelassult a csomagkézbesítés mert kevés a munkaerő és az a kevés ember meg alig győzi válogatni stb... Erről már nem az eladó tehet hogy nem érkezik meg időben a magyar posta miatt. Sok oldalon már 2 hónapot tüntetnek fel türelmi időnek, nem véletlenül.
2020. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Magyar postáig eljutott.

Onnantól a posta elkavarta.

2020. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feladó szerint postán van. Posta szerint nem kapták meg. Dispute nem nyitható. :S
2020. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
idén is ez van
2021. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!