Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen az uncsitesom?

Miért ilyen az uncsitesom?

Figyelt kérdés
Az uncsitesommal már gyerekkorom óta joba vagyok és nagyon jó barátok vagyunk. De az évek alatt egyre tőbbet hazudik (De úgy tud hazudni hogy szinte egyből lebukik😂) De nem értem miért csinálja, engem legjobban azzal lehet felidegesiteni ha hazudnak nekem és átvernek meg stb..... Uncsitesomnak is mondtam hogy ne hazdozzon merz idegesit de azért is csinálja. Nem tudom mit gondol azt hiszi hogy nem fogom észre venni hogy hazudik de sajnos nagyon egyértelmű... Mit tegyek vele? Multkor már őssze akartam veszni vele emiatt

2020. jan. 16. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit hazudott?
2020. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert gyerekek vagytok mindketten, majd kinövi. Egyes életkori ciklusokra jellemző lehet ilyen magatartásforma, de kb. fél év - egy év alatt elmúlik.
2020. jan. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!