Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterán miért nem adnak...

Vaterán miért nem adnak értékelést a vásárlóim? Mindig aznap postázom a termékeket, amikor megvásárolták, meg is érkezik rendben, ( ajánlott levelet tudok nyomon követni) de nem írnak visszajelzést.

Figyelt kérdés

Mindig amikor megkapom az összeget, azonnal értékelem, mert a vásárló teljesítette a saját részét és kifizette. Akkor ha ő megkapja nem úgy volna reális ha oda-vissza így menne?

Már 3 vevő sem írt értékelést ( tudom, hogy nem kötelező).


2020. jan. 17. 12:26
 1/4 anonim válasza:
En sem irok soha. Az arut megkaptam, reszemrol vege. Ezt nem teheted kotelezove.
2020. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam meg az a gond, hogy vásárlóként hiába értékelek, egy jó ideje az eladók tojnak értékelni.
2020. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenkinek ez a legfontosabb az életében. Majd ha szükségét érzi, értékel. Az Élet túl rövid ahhoz, hogy elkapkodjuk. Előbb mindenki a fontosabb dolgokat intézi. Türelem...
2020. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1

Ugye (még/már) nem vagy nCore tag?


Kedves Kérdező!

A Vatera (lásd: ÁSZF) keze (is) maga felé hajlik. Hiába értékel (bármilyen minősítéssel) a Vevő, ha az Eladó nem értékel vissza, 30 nap után a Vatera sikeresnek minősíti az adás-vételt. (a jutaléka miatt) Így az Eladó mindenképpen "jól jár".

És ugye, a pozitív/semleges/negatív értékelések aránya azért valamennyire számít azoknak, akik az internetes piactéren üzletelnek.

Az átvétel vissza(nem)jelzése pedig -szerintem- az illető intelligencia szintjére utal.


#3

Ha a válaszod szarkazmus volt, akkor oké...

2020. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!