Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolcon közösségi szolgálat...

Miskolcon közösségi szolgálat calaki tud ilyet?

Figyelt kérdés

Olyan hely kellene ahhol tudok segiteni a beteg vagy nehez sorsu gyerekeken, 16 eves vagyok es nyaron mennek 50 orat kell ledolgoznom

Szeretnek menni valahova ahhol esetleg tudnek segiteni .. valaki tud ilyen helyet?



#közösségi szolgálat #veteg gyerekek
2020. jan. 17. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az iskolában nem tudnak segíteni?

Nézz szét az alapítványok közt.

Esetleg városi oktatási hivatalnál is érdeklődhetsz.

2020. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, ez nem egészen válasz a kérdésedre, mégis leírom (hisz itt is elkél a segítség).


Ha szereted az állatokat, de legfőképp a kutyákat és a cicákat, akkor ajánlom figyelmedbe a MÁSA-t (Miskolci Állatsegítő Alapítvány). Én is náluk voltam közösségi szolgálaton, és élveztem. Kisebb testű kutyusokat kellett sétáltatnom, vizet önteni nekik, a cicák 'házát' kellett kisepregetni, almot kicserélni stb. (Szóval nem volt semmi ürülék szedés és társai, teljesen korrektek voltak.) Az ott dolgozók is nagyon kedvesek és megértők. Írj nekik egy e-mailt, ha érdekel és érdeklődj, hogy tudnak-e fogadni, valamint, hogy van-e szerződésük az iskoláddal.


Illetve minden iskolának vannak már partnerei, akikkel szerződésben állnak (pl. mert már valaki ott végezte el a közösségi szolgálatot), érdeklődj ezek után is a sulidban.


Szép napot!

2020. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!