Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kehet kipróbálni, hogy...

Hol kehet kipróbálni, hogy milyen hegedűlni? Egy hangszeren sem játszom. Tetszik a hegedű hangja, de nem tudom, hogy nekem való-e. Nem szeretnék feleslegesen venni hegedűt (drága).

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 01:09
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%
Azt nem tudod kipróbálni csak úgy, hogy milyen hegedülni. Egyetlen hang értelmes megszólaltatásához is nem kevés gyakorlás kell hegedűn. A kipróbálás itt legjobb esetben is pár hónap intenzív tanulást kell, hogy jelentsen, hogy tudd és érezd, miről is szól ez a hangszer.
2020. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:

Mint az előző válaszoló mondja. Max ha az neked elég akkor bemehetsz egy hangszerüzletbe és "nyivákolhatsz" rajta, de annyiból tényleg csak a fogását és ilyen alap valamit tudsz leszűrni. Az is több a semminél és hátha neked elég. Talán próbáld ki.


Én is próbáltam már, de nem akartam hegedülni, csak volt alkalmam a kezembe venni hegedűt és kíváncsi voltam. Olyan macskazenét adtam elő, hogy mindenki menekült amerre látott. :)

2020. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Esetleg olyat lehet, hogy pár hónapra "kipróbálod" úgy, hogy elmész zenesuliba, beiratkozol és ott általában tudnak kölcsönözni hangszert. Fél évig jársz tanárhoz, és még hangszer is lesz a kezedben.


Arra készülj fel, hogy a hegedű nem olyan hangszer amivel hamar van sikerélményed. Szinte bármelyik másik hamarabb élvezhető. Először tényleg elég macska zene kategória, és tehetségtől függően pár év mire élvezhető.


Hajrá :)

2020. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!