Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdés az hogy nálam nincsen...

A kérdés az hogy nálam nincsen vezetékes gáz de láttam telepített gáztartálytt több helyen, valakinek tapasztalata rolla?

Figyelt kérdés

Mekkora beruházás ?

Milyen kiadásokkal jár pl a tartályt megveszed vagy bérlled ?


2020. jan. 19. 09:06
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:

Nem vagyok jártas saját tapasztalattal a dologban, de az egy sima gázpalackos megoldás és gyakori. Csak annyi kell, hogy a megfelelő gázpalackot kell rákötni és nyilván szakszerűen, mivel gázról van szó.


A gázpalackoknál az szokott lenni, hogy van magának a palacknak egy betéti díja és van ára a gáznak is. Elsőre mindkettőt ki kell fizetni, de ha kiürült akkor már lehet vinni a kiürült palackot, amit nem kell kifizetni, csak a gáz árát. Vázlatosan ennyi. Nem tudom mennyi a költsége, de nem lehet valami elképesztő összeg, mivel sokan használják akik nem is milliomosok.

2020. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

Van ott egy "telepített" szó is a kérdésben.

2020. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2es jól látja amire én gondolok az a kb 4-5 m3 es
2020. jan. 19. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!