Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha 17 évesen...

Szerintetek baj ha 17 évesen nem voltam még buliba?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki hagyok valamit az életemből ha 17 évesen nem járkálok bulizni? És szűz vagyok..

Baj lehet? Vagy igazából ezek később is raernek nem?


2020. jan. 19. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem bánod, akkor nem baj egyáltalán.

Főleg, ha lepra buliról van szó.

2020. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én 16 évesen voltam először buliban

Akkor ismertem meg az első szerelmem. Illetve akkor ittam először alkoholt. Nem bánom, mert kellő ésszel kezeltem ezeket a dolgokat, de történhetett volna később is. Ne bánd, hogy még nem vagy túl ezeken. Szerintem sokkal szebb egy lány a fiúk szemében, még ha nem is vallják be, amikor még szűz minden tekintetben. Akinek meg nem tetszik, az egy b**omarcú. Olyan pasival nem is érdemes foglalkozni

Ha majd odáig jutsz az életedben, nagyon vigyázz, hogy kinek adod oda magad.

2020. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok😁
2020. jan. 19. 18:28
 4/4 anonim válasza:
Akkor meg főleg nem baj. Fiúkra szokták mondani, hogy "későn érők". Nekem volt fiú egyetemista ismerősöm hasonló cipőben. Egyáltalán nem gáz. Ne szégyelld magad miatta. Lesz időd bulizni-csajozni
2020. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!