Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez csak engem idegesít?

Ez csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Most itt gyakorin mimden 2. Kérdés arról szól,hogy milyen daganatuk van.Ráadásul ha azt mondják nekik,hogy menjenek el orvoshoz akkor nem fogadják el.Minek teszik ki akkor a kérdést? A másik az (igen ilyen tényleg volt)amikor három negatív neurológiai vizsgálaton voltak a "daganatukkal" de azért még felteszi a kérdést,hogy daganatos-e.Mit vár,hogy felülbíráljuk a neurológust vagy mi?Ez titeket is zavar vagy csak én vagyok ilyen?
2020. jan. 21. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden kérdés 3 pontot ér...

Ugyanaz írogatja

2020. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy elég szűk kör, pár ember generálja ugyanazokat a kérdéseket. Hipochonderek akik nem hallanak és látnak semmit a saját tévképzeteiken túl, és mivel mindig halni készülnek, állandóan találnak valamilyen tünetet amiről kérdést kell kiírniuk. Mivel ezek mentálisan beteg emberek, nem lehet rájuk érvekkel hatni.
2020. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 21. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!