Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » VIII. Kerületi Vörösmarty...

VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium természettudományi tagozata érdekelne?

Figyelt kérdés

Hány pontos matekkal és hány pontos magyarral hívnak be szóbelizni?Úgy hogy mindegyik évben kitűnő tanuló voltam?

Vagy a hozott pontok és a felvételi összegét nézik csak?



#felvételi #szóbeli #budapesti gimnázium #Elrontottam a felvételit
2020. jan. 21. 17:34
 1/3 anonim válasza:

Ez mindig változó, évenként válzozik a behívási pontszám.

A weboldalon szerintem meglehet nézni hány pont volt a tavalyi.

2020. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hello! Engem 64 ponttal hívtak be tavaly szóbelizni, és fel is vettek a TT-s szakra. Ami vicces, hogy pont most jelentkeztem patrónusnak, úgyhogy talán még találkozunk is, ha ide jelentkezel. Amúgy sok sikert a szóbeli felvételikhez!
2020. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 noncso1980 válasza:

Mennyire kemény ez a tagozat? A nyelvi év hasznos volt számodra? Jók a humán tárgyak tanárai is? Ha valakinek esetleg nem passzol ez a tagozat vajon lehet váltani időközben (nyilván nem drámára)?

Előre is köszönöm!

2021. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!