Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nekem a kb 10-15 évvel...

Ha nekem a kb 10-15 évvel idősebb férfiak tetszenek, akkor is inkább maradjak az én korombelieknél?

Figyelt kérdés
csak mert tudom, hogy az emberek aztán, hogy kinéznének ha látnának együtt.. 17/l

2020. jan. 23. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kézenfogva-smacizva kell mászkálni és nincs gond. A korkülönbség nem számít, a nővérem férje 13 évvel idősebb, kb. annyi idős lehetett mint te, mikor összejöttek. De mondok jobbat: a lánya párja meg vele egyidős!
2020. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked idösebbek tetszenek akkor idősebbek tetszenek,ne mások véleményétől félve élj.

Sok boldogságot

2020. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Pontosan mi tetszik jobban egy 27-32 éves férfiban mint egy kordbelinél ?
2020. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 thinktank válasza:
71%

magadnak felelj meg, ne másoknak.


arra azért figyelj, hogy sok idősebb pasi csak egy könnyű numerának fog tartani.


de bizom benne, hogy fogsz olyat találni, akivel egy hullámhosszon vagytok.


36F

2020. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nézd már meg a korabeli srácokat! Én csak a tömegközlekedésen utazom velük, de agyhalál.
2020. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

"arra azért figyelj, hogy sok idősebb pasi csak egy könnyű numerának fog tartani."


Na ebből a szempontból aztán nincs különbség aközött, hogy ki hány éves :-/

2020. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A vágyaiddal nem tudsz mit kezdeni, max. megismerni őket. Senkinek semmi köze hozzá kivel, mit hogyan csinálsz, ahhoz meg pláne nem hogy neked mi tetszik.
2020. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Ne azzal foglalkozz, mit gondolnak mások, gyere át hozzám hétvégén.

82/f

2020. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tetszenek? Vagy inkább szimpatikusabb a viselkedésük? Úgy értem... érettebbnek tartod őket?

Elhiszem. Nem véletlenül. Semmi nem véletlen.

De... nézz önmagadba. És rá fogsz jönni, hogy nem is annyira a kor (különbsége) számít, hanem valóban az, hogy tudtok-e egy húron pendülni. És ha történetesen egy 28 éves ifjúval tudsz... és Ő is tud veled (mert mondjuk nem egy kimondott nőcsábász)... akkor a korkülönbség NE SZÁMÍTSON. Teljesen irreleváns.

És valóban ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol, ha meglát titeket kézen fogva sétálni. Mindenki azt gondol, amit csak akar. Amit korlátoltsága diktál neki. (neveltetésétől függően)


Ne a kívülállók elvárásai szerint élj! Saját elvárásaid legyenek. Csak ez számít!


Az ERŐ legyen Veled!

2020. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!