Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Star Wars:Távoli csillagok...

Deakflorian kérdése:

A Star Wars:Távoli csillagok c. Könyvet a hozzá járó képregény nélkül is el lehet olvasni?

Figyelt kérdés
Tim Lebbon könyvébe szeretnék bele kezdeni, de ehhez tartozik egy képregény is. Engem nem szoktak nagyon megfogni a képregények és a kérdésem az lenne hogy a képregény olvasása nélkül el lehet-e kezdeni ezt a regényt.

#Star Wars #olvasás #távoli csillagok #Tim lebbon
2020. jan. 23. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, én is anélkül olvastam el. A képregényt mai napig nem olvastam.
2020. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen. A képregényt utána elolvasva rajzon is láthatod a kánon szereplőket, illetve van egy nagyon jó kép mangában, mikor a 6 vagy 9 szuoer csillagromboló egy helyre gyűlik.
2020. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem kevered te össze valamivel? A Távoli csillagok egy legenda könyv, ami vagy 35 ezer évvel Yavin előtt játszódik, csillagrombolók akkor még nem is léteztek.
2020. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2-es vagyok.

Hu, de. Bocsi. Összekevertem a Csillagok közöttel.

Érdemes elolvasni a legelső a számot, amiben bemutatják a Before the Republic érát. A jeda'i rangokat, a Tython rendszer történelmét stb.

Olvastam a könyvet, és nincs olyan szépen, lineárisan összeszedve, mint azon a pár oldalon a képregényben.

2020. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!