Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit ér? Tapasztalt gazdálk...

Mennyit ér? Tapasztalt gazdálkodóktól szeretnék érdeklődni. Külterületen lévő 2800 nm elhanyagolt ( használaton kívüli ) földterületet mennyiért lehet eladni?

Figyelt kérdés
Földterület,elhanyagolt, eladó, ár
2020. jan. 23. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ... pl. hol van melyik településen, van-e közelében út, hány aranykoronás, milyen művelési ágban van, milyen minőségű a föld stb.

Egyébként meg annyit ér amennyiért megveszik... 0,28 ha az egy nagy semmi, max. akkor tudod eladni ha valaki hozzá akarja csapni a saját földjéhez, sima szántóföld, ha ad érte 300-at már jól jártál (de tényleg sok mindentől függ).

2020. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1#1


Köszönöm szépen a hozzászólást!


Egy valaki szeretne magának több kicsiből egy saját nagyot! :) Az egyik kicsi én vagyok.

Én csak egy reális árat szeretnék belőni, mivel fogalmam sincs,mennyit lehet elkérni.

2020. jan. 23. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Első jól írja.

De kicsit túl gondolja.

Hol van? ez a legfontosabb.

Mi aza föld?

Csak egy nagy placc,szántó,stb.

Mi vqn a közelében? Szemét tepep. Vagy természetvédelmi terület.

2020. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyire külterület? A falu,város melett vagy a semmi közepén.

Ezek a legfontosabb irány adók.

Mert egy borsodi föld nem sokat ér. Míg ugyan ez Bp. melett 10milla fölött megyel.

2020. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!