Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-cigi égett íz pár beleszívás...

E-cigi égett íz pár beleszívás után. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az e-cigim íz intenzitása szívásonként csökken, végül égett íze lesz (kb 10 szívás után). Más liquiddel és új porlasztóval (csepegtettem bele lliquidet és hagytam állni) is próbáltam. Joyetech ego cigim van.

2020. jan. 24. 14:40
 1/3 anonim válasza:
Nyomd hosszan rajta a gombot úgy hogy nem teszed a szádhoz, csak úgy "sisteregjen" majd pár slukk úgy h nem tüdőzöd le csak kifújod, tudom kellemetlen így is, csak kell neki egy kis idő az új porlasztónál, hogy kiégjen
2020. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb 1 hete csereltem benne porlasztot es hiaba szivtam hosszan ugy se lett jobb sajnos. Eladó segítségét is kértem, de ők se tudták mi a gond.
2020. jan. 24. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy porlasutót és aztán tölts bele liqvidet hagy álni 20 percig majd alacsony fokozateól szépen lassan haladj fölfelé.
2020. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!