Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foxpost címkét, címzést...

Foxpost címkét, címzést adatokat ki kell nyomtatni, vagy rá kell írni a csomagra? Vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

-Ha automatából, automatába küldöm, nincs (fizetett) címkenyomtatási lehetőség. Csak kód.

Akkor csak rakjam be a csomagot és ők megoldják?

Ne írjak rá semmit?


-A másik, h eddig házhoz szállítással adtam csak fel és akkor tudtam címkét nyomtatni.

De ha nem kérem a címkenyomtatást, akkor azt nekem kell saját magamnak kinyomtatni? Az vonalkódot tartalmaz?

Vagy írni is lehet?



2020. jan. 24. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Foxpost gyik:

“ Kérjük a biztonság érdekében a feladó és a címzett nevét és telefonszámát tüntesd fel a csomagon.”

Én rászoktam írni mindenre a biztonság kedvéért. Ha tesznek rá címiratot, ha nem.

2020. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Automatába küldéskor elég a címzett telefonszámát ráírni. Semmi más nem kell, ha valami probléma van vele, akkor úgyis a telefonszám alapján keresik meg a rendszerükben a csomagot.

Házhoz küldésnél vagy magadnak nyomtatod a címkét vagy kéred, hogy ők nyomtassanak, az plusz pénzbe kerül. Azt nem tudom, hogy a címkén mi van, én eddig sosem nyomtattam magamnak.

2020. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már végül feladtam. És igen max a biztonság kedvéért kell ráírni a tel számot. Amúgy csak be lehet dobni.

(bár pont a kérdés kiírása után találtam, meg a foxpost oldalon a választ) :D

Azért köszi.


Viszont a házhoz szállítós címkére még kíváncsi vagyok hogy milyen adatok szerepelnek rajta. Bár ha az mpl-ből indulok ki vonalkód csak van rajta, így mindenképp muszáj nyomtató ha magam ragasztanám.

2020. jan. 30. 22:35
 4/8 anonim válasza:
3: Tehát akkor, ha csomagautomatába megy akkor elég a telefonszám. Ha házhoz küldetem akkor mit kell ráírni?
2022. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Kell-e címkét nyomtatni a csomagra?

Automatába küldött csomagnál nem kell csomagcímkét nyomtatnod, azonban biztonsági okokból kérjük, hogy írd rá a csomagra a feladó és a címzett nevét és telefonszámát.


A feladási kódra van szükség a feladáshoz, a csomagra a címkét futáraink ragasztják rá, amikor kiveszik a csomagot az automatából.


Házhozszállításos csomagnál kötelező a címke, így azt a feladónak kell kinyomtatnia, vagy külön szolgáltatás keretén belül (Címke nyomtatást kérek) tőlünk igényelni. Ha mi nyomtatjuk a címkét, akkor feladási kóddal tudod feladni a csomagot és futáraink fogják felcímkézni."


Szóval ebben az esetben nem elég írni, nyomtatni kell. Én ezért kértem a 150ft os + költséget mert nem volt nyomtatóm, így vonalkódot nehéz lenne felrajzolnom 🤠

2022. júl. 18. 18:38
 6/8 anonim válasza:
És hogyan kaptad meg a nyomtatott vonalkódos címkét?
2022. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg emailben.
2022. aug. 4. 16:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah bocsi.. félreolvastam, én sehogyan sem. Azt csak az automatába be kell dobni a csomagot, és majd ha kiveszik ők rárakják.
2022. aug. 4. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!