Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek újra kellett üttetni a...

Nektek újra kellett üttetni a tetoválásotokat gyúgyulás után? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég, kb 5 hónapja csináltattam tetoválást, gyönyörű lett, viszont eléggé halovány ahhoz képest, hogy az egyik ismerősöm régebben csináltatta, neki mégis erősebb.

Míg az enyém szürkés, mintha már több év alatt kopott volna. Nagyon vigyáztam rá, az elmondottak alapján kezeltem.



Ti újraüttettétek gyógyulás után, hogy erősebb legyen?

Vagy nektek szép, élesre gyógyult?

Normális az én esetem?


Ha ez nem "normális", mitől lehet?



A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jan. 25. 00:01
 1/6 anonim válasza:
Nem kellett.
2020. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alkaromon feket tetoválás van, virágminta. Olyan 5 éves, de még mindig olyan mintha oár hónapja csinálták volna.

Lábszáromon is van, az színes. Az is virág. Olyan 3 éves. Nem is olyan régen a fodrásznőm mondta, hogy nagyon ki van kopva, és tényleg erősen kikopott. Azt ideje lenne újra tetováltatni.

De olvastam, hogy a színes tetkók hamarabb kikopnak, mert a szervezet kidobja a festéket.

2020. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megint én. Az alkaromon lévő tetovlálásnál örültem volna ha kikopik, mert átrajzoltatnám.. de túl erős, nem lehet.
2020. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem sima, fekete minta van a hátamon, ám így már eősen gondolkodom rajta, hogy újraüttetem.


Az megoldás lenne a problémára, vagy akkor is ugyan így kikopna?

2020. jan. 25. 15:25
 5/6 SzilKa ***** válasza:

Sok mindentől függ, kinek mennyire marad élénk a legyógyult tetoválása.

Nem mindegy hova készül (ujjak, kézfej, lábfej stb esetében szinte biztos, hogy nem marad meg elsőre rendesen), nem mindegy ki készíti, milyen minőségű festékkel késziti.

Nem mindegy az sem, milyen bőrtípusod van, tovább marad szép a tetoválás egy világos bőrű alanyon, mint egy kreol bőrűn, arról nem is beszélve, hogy ha valaki rendszeresen szoláriumozik, nagyon hamar fakó lesz a mintája.

Rendszeresen alkoholt vagy drogot, illetve szteroidot fogyasztóknál is gyakoribb, hogy nem marad meg rendesen a bőrben a festék. A helyes utókezelés be nem tartása is okozhat kopást...


Egy tetováló

2020. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kicsit megkésve de én is leírom


Az hogy mennyire fakul több tényezőtől függ.

1. mennyire ápolod, ha néha bekened testápolóval tovább szép marad.

2. a nap borzasztóan ki tud fakítani bármilyen tetoválást, ha olyan helyen van, vagy napon dolgozol akkor az rengeteget fakít rajta

3. a festék típusa se mindegy, sokan olcsóbb gagyi festékekkel dolgoznak az fakulhat, szétfolyhat, kipotyoghat a gyógyulás alatt stb..

4. a bőröd típusa, az is befolyásolja mennyire marad meg egy tetkó vagy mennyire fakul ki.



Ha túl halványnak tartod akkor húzasd át újra, de lehet hogy azután is ki fog fakulni. Vannak akik néhány évente áthúzatják a tetoválásuk

2021. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!