Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos Kínából...

Mennyire biztonságos Kínából rendelni a jelen körülmények között?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, ha buta kérdést teszek fel, de meglehetősen aggódós típus vagyok, így inkább vállalom annak a kockázatát, hogy hülyét csinálok magamból :D

Aliexpressről rendeltem január 12-én 4 db ruhát, mind Kínából jönnek, de most hogy felütötte a fejét a koronavírus, eléggé berezeltem, hogy biztonságos-e ilyen körülmények között átvenni egy onnan érkező csomagot. Bár, a józan ész azt sugallja, hogy ha veszélyes lenne, akkor eleve át sem engedik a biztonsági ellenőrzésen... Mivel a csomag már félúton van, visszamondani nem tudom a rendelést.



2020. jan. 26. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Élō szervezeten kívül nem élnek sokáig a vírusok, van, amelyik pár percig vagy óráig bírja, de pár nap elteltével az összes elpusztul. Kínából a szállítás hetekig tart, szóval kizárt, hogy fertōzzön, mire te megkapod.
2020. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
12%
Persze a futár akitől átveszed mar lehet hogy fertőzött.
2020. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Három várost zártak le a kínai hatóságok, Vuhan, Huanggang és Ezhou városát. Kétlem, hogy onnan jönne bármi is, ott most se ki, se be, max az amit és akit ellenőriznek. Tudod Kína mekkora? Van ott város bőven ahonnan jöhet a csomagod.
2020. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Mi amerikai, angol, svéd, német stb. termékeket forgalmazunk. Gyártási helyen kivétel nélkül távolkelet, köztük Kína.

Mint már írták gazdatesten kívül a vírus nem él túl sokáig.

De amint látod, a hazai vásárlások esetében is a kockázat ugyanakkora.

Ja és vezető világmárkák ezek, nem a kínai gagyi kategória.

2020. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!