Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Notino.hu vélemények? Rendelte...

Notino.hu vélemények? Rendeltetek már onnan?

Figyelt kérdés

Én parfümöt szeretnék rendelni.


Arra lennék kíváncsi, hogy milyen gyors a házhozszállítás, illetve sérülésmentesen érkezik e a termék, valamint jó minőségű e.


2020. jan. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hazhoz nem szallittattam, de igazabol a futaron mulik, nem a bolton. Eredeti termekeket arulnak, nem kerdes a 'jo minoseg'.
2020. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vásároltam, de nem házhoz szállítással. Nem volt sérült. Szerintem jó minőség, jó ár.
2020. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sassas123456 válasza:
100%
A házhozszállítás 3-4-5 nap (nálunk szlovákiában). Én sok mindent rendeltem már onnan, megvagyok vele elégedve a parfümök is jók voltak, a termék sérülésmentesen érkezik csomagolásban de persze ez a futártól is függ (ha nem dobálja összvissz) De jól bevan csomagolva kicsi az esélye hogy valami baja történik.
2020. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!