Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiányzanak a volt tanáraim és...

Hiányzanak a volt tanáraim és osztálytársaim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval.. Régen elég rossz suli volt, rossz gyerekekkel tele, stb.. Új suliba kerültem, minden jó, csak annyira hiányzik a volt iskolám még úgy is, hogy ez jobb.. A tanárokkal néha utcán összefutok, és a volt barátaimmal is jobb lett a kapcsolatunk! Gondoltam, hogy elmegyek az egyik iskolai rendezvényükre, mert úgy viszont láthatom az osztálytársaim és tanáraim, viszont új igazgatónő lett, úgyhogy egy kicsit félek emiatt.

Valaki van hasonló helyzetben és ha van, akkor mire gondol, hogy ne legyen bánatos?



2020. jan. 30. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én visszamentem, egy másik szakmára is.
2020. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetnél vissza egy iskolai rendezvényre? Ha nem zárkörű akkor nyugodtan. Az igazgatónőt egyébként ismered? Szerinted ki fogja szúrni, hogy te már nem jársz oda? Persze ha volt vele konfliktusod akkor elképzelhető, amúgy meg nem fogja érdekelni.
2020. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint kiderült zárt körű rendezvény lesz, ahova menni akartam😟
2020. jan. 31. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha egy volt osztálytársad meghívna? Úgy se jöhet szóba? Egyáltalán nem mehetnek külsősök, se testvérek, se szülők, se senki?
2020. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lesz majd olyan esemény is, amire mehetsz, ne félj. Addig is tartsd velük a kapcsolatot, ahogy lehet (online, suli után, stb.).

Egyébként meg majd ahogy egyre inkább beleszoksz az új suliba, egyre kisebb gond lesz, az idő megoldja.

2020. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!