Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy reggelente...

Mit tegyek, hogy reggelente könnyebben keljek fel?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen kelek fel, akárhány óra is legyen. Ha pl. 8-ra ébresztőt állítok és semmi dolgom sincs, 90%, hogy nem kelek fel, pedig szeretném tartalmasabban eltölteni az időt.

Ha pedig dolgom van, akkor is nagyon nehezen kelek fel.

Mostanában elég nehezen is alszom el.

Mit lehetne tenni?

24/L



2020. jan. 31. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért kelsz fel nehezen, mert nehezen alszol el, nem alszol eleget v. mert nem kielégítő az alvásod. Kezd az elsővel feküdj le időben... s aludj legalább 8 órát.
2020. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami unalmas, beszélgetős műsort keress a TV-ben. Nekem ez jött be.

A felkelés viszont továbbra is problémás. ( Volt olyan időszak, hogy 4 ébresztőóra+ egy telefon kellett)

2020. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2020. febr. 1. 00:42
 4/5 anonim ***** válasza:

én sem tudom megszokni az ébresztőórára kelést.

amikor hétvége van és magamtól ébredek akkor sem alszok sokáig , de akkor kipihentebb vagyok , nyilván a tudat is segít, hogy nem kell menni dolgozni.

Pedig tulajdonképpen szeretem a munkám, de mégis reggelente sokszor arra gondolok, hogy valamilyen otthonról választható munkát kellenne csinálnom, mert nem tudok hozzászokni a korán keléshez.

Ha már benn vagyok a munkahelyemen ok, de kell 1-2 óra mire nagyjából magamhoz térek.

Addig olyan vagyok mint egy robot..

sokszor olyan mikor sietek a munkába, de a testem még fáradt , mintha aludnék de mégis vonszolom magam fura nehéz elmagyarázni.

Amúgy tényleg sokat gondolkozom, mit kezdjek majd magammal, mivel ha gyermek lesz, akkor rémálom lesz , hogy időben odaéjen az ember dolgozni.

Nálunk nem nézik el ha késünk, nem nézik el ha hirtelen közbejön valami és nem tudunk bemenni (pl beteg a gyerek stb) főleg , hogy senkinek sincs még gyereke..:D

SZóval félek senkit nem érdekelne, ha beteges pl a gyerekem és csak szoronganék folyton.

Még magam miatt is szorongok , hogy nehogy lebetegedjek , de ha gyerek lesz akkor mi lesz?

Nyugodt anyuka szeretnék lenni, ami segítene ha rugalma munkaidőm lenne, de hát fogalmam nincs mihez kellene majd kezdenki később.

SzóvAÉ na hiába szeretem a mostani munkám, de az ébresztőre kelés egy megerőszakolása a testemnek.

Tsiztára beteges ha belegondolunk, hogy mind ezt tesszük.

2020. febr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen nekem is olyan szokott lenni, hogy ha ébresztőt állítok be akkor idegesen kelek fel, de próbálj meg akkor előbb lefeküdni.:)
2020. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!