Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet mesterségesen...

Hogyan lehet mesterségesen otthoni körülmények közt álmodni?

Figyelt kérdés

Pl ha sokat eszek attól álmodni fogok?

Mert nálam az hogy arra gondolok alvás előtt amiről majd álmodni fogok nem jön be, nektek?


Előre is kösz a válaszokat...


2008. nov. 20. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

álmodni vagy álmodozni? nem mindegy.

az álmomat nem tudom irányítani. de álmodozni szeretek, elnyúlok egy forró kád vízben és álmodozom, vagy hosszu auto, busz uton is beindul a képzelet.

2008. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az álmainkat a napi tevékenységeink, gondolataink határozzák meg. Az, hogy előtte eldöntöd, hogy miről akarsz álmodni, az nagyon ritkán jön be.

De pl, ha mondjuk egész nap nézel egy sorozatot, mert megvan dvd-n, vagy az megy a tv-ben, akkor tuti, hogy éjszaka azzal fogsz álmodni.

Tehát, ha egész nap azzal a dologgal foglalkozol, (esetleg huzamosabb ideig, mondjok 1-2 napon át) amiről álmodni szeretnél, akkor elképzelhető, hogy arról fogsz álmodni.


Nálam ugyanis nem az volt, hogy arról akartam álmodni, hanem mondjuk egész nap Diablóztam, reggeltől késő estig, akkor éjszaka ugyanúgy játszottam álmomban tovább, csak én voltam a karakterem. Mit ne mondjak fárasztó volt. Vagy, ami a napokban történt, Criminal Minds-t néztem, megvan a sorozat, és éjszaka álmomban én is profilozó voltam...

De lehet ezt embere válogatja.

Remélem segítettem :-)

2008. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy tudom, hogy majdem az egész éjjelt végigálmodjuk, csak éppen arra emlékszünk amit felkelés előtt néhány perccel álmodtunk. Én akkor szokok azzal álmodni, amire gondolok, ha valamitől félek, hogy meg fog történni.
2008. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ha valamivel sokat foglalkozol, akkor az valószínűleg már a tudatalattidban is megjelenik, és akkor azzal kapcsolatban álmodsz.

Beteg volt a kutyusom előző héten, és nagyon aggódtam miatta, minden nap kellett vinni kórházba. Egy hét után álmodtam azt, hogy jobban van (közvetlenül ébredés előtt) és szerencsére a valóságban is így volt.

Szóval ha valamivel sokat foglalkozol (akár tudatosan, akár tudat alatt), azzal elképzelhető, hogy előbb-utóbb álmodni fogsz.

Ja és én ha közvetlenül elalvás előtt eszem, akkor rosszat álmodom, szinte kivétel nélkül!

2008. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én rengeteget álmodok :/ és nagyon sokszor álmodok olyannal, amivel egyáltalán nem foglalkoztam sokat, csak éppen rágondoltam vagy azzal kapcsolatosat csináltam. ha sokat eszel, akkor szerintem is inkább rosszat fogsz álmodni (habár ezt eddig még nem vettem magamon észre)
2008. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az az evés nálam bejön, de ritkán álmodom roszat...
2008. nov. 20. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!