Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a a vőlegényemme...

Mit tegyek ha a a vőlegényemmel éppen szétmenő félben vagyunk? Legszívesebben megölném magam!

Figyelt kérdés
A multamban voltak fiúk, akik nekem semmit nem jelentettek és nem is csináltam velük semmit, ő meg tudja bizonyítani hogy igen Vonat alá ugorjak vagy mi? Teljesen boldogtalan vagyok ő nekem a minden.

2020. febr. 6. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ugorj a vonat alá.
2020. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Mi?
2020. febr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinaltal semmit, akkor o hogyan bizonyitja? Valami sántít.
2020. febr. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tud bizonyítani, ha nem csináltál semmit? Valaki itt hazudik. Lehet, hogy te, és azért vagy ennyire kétségbeesve? Üljetek le, és beszéljetek, mint két értelmes ember. Az öngyilkosság egyáltalán nem megoldás, főleg, ha lenne sokkal egyszerűbb mód is a probléma rendezésére.
2020. febr. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Vonat elé ugrás helyett inkább vond le a következtetést, hogy a következő kapcsolatodba őszintén menj bele, és még a lánykérés előtt mondd el azt amit tudni érdemes az addigi életedből. Aztán nincs stressz, senkinek nem kell bizonyítania semmit, a másik a tények ismeretében el tudja dönteni hogy így kell-e neki ez az egész vagy sem. Ilyen egyszerű.
2020. febr. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Houston, baj van!
2020. febr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vonat alá ugrassz, akkor pláne szétmenőfélben leszel. Ne csináld, senkinek nem lenne jó. Ha máshogy nem megy, leszek a vőlegényed, csak azért, hogy megmentselek!🙂 Amúgy meg milyen férfi az, aki nem hisz a menyasszonyának?🤔
2020. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakítás sosem könnyű, sőt akkor a legnehezebb ha valódi érzések voltak benne.

Te viszont könnyek helyett inkább bonts pezsgőt hogy ez a kapcsolat szétment. A vőlegényed egy manipulatív, rosszindulatú fickó, enyhén szociopata - örülj neki, hogy megszabadulsz tőle! Nem volt korábban is olyan érzésed, hogy bármi is történik akkor abban csak te lehetsz a hibás? Mert most is ez a szitu, nem ezért szakít veled, csak egy ürügyet keres hogy miért te vagy ezért is a hibás fél.

2020. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!