Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jo horror filmeket...

Elena0443 kérdése:

Tudtok jo horror filmeket mondani?

Figyelt kérdés
ilyeszto horrors filmeket keresek

2020. febr. 7. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,de nagyon para. A sztorija kicsit gagyi,de mint horror nagyon durva.


Valami követ

2020. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lacagyerek ***** válasza:

Jól írja az első. A Valami követ egy nagyon jó horror lenne ha egy kicsit jobb hátteret kap meg jobban érzékeltetnék azt a szemvedést, hogy sehol nincsenek biztonságba. Nekem ezek hiányoztak belőle viszont így is elég jó és érdemes megnézni.

A kérdésre válaszolva, nekem a kedvenceim a Démonok között 1, 2

Annabell, Rec, Halál a neten, Amikor kialszik a fény. Egyébként nem tudom, hogy milyen horrort keresel démonos vagy zombis vagy valami véresebb gyilkolászóst. Ezek amiket írtam démonosak. Ha érdekel akkor írok még, előtte kicsit át kell nézzem a címeket mert rengeteg horrort megnéztem már és a címeket nem pontosan tudom. Meg ha leírod milyenek érdekelnek akkor tudok célzottabban mondani horrorokat.

2020. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lacagyerek ***** válasza:

Majdnem el is felejtettem. Amit érdemes még megnézni az a Sinister.

Ez két részes nekem az első az tetszett. Az elég jól összerakott film, de a masodik a Sinister-Az átkozott ház az már annyira nem sikerült jóra. Amit viszont még érdemes megnézni az az Insidious. Ezt nem is értem hogy hagytam ki.

Ez négy filmből áll.

1 Insidious

2 Insidious-A gonosz háza

3 Insídious-A gonosz lélek

4 Insidious-Az utolsó kulcs

Vannak még persze olyan filmek amik nagyon jók lehettek volna de nem igazan jött át az aminek kellett volna Pl: Apáca,AZ, Kedvencek temetője. Nem nézhetetlen filmek, de lehetett volna belőlük igazi ikonikus alkotások. És igen ott van köztük az Annabell is főleg a 3. Imádom a démonokat a démonos filmeket (ettől függetlenül nem hiszek bennük) valószinűleg ezért is sorolom a kedvenceim közé az Annabell mikor az egy átlagos film pedig az is lehetne igazi ikonikus alkotás. Ami viszont nekem egy egészen jó horror volt az A gyászoló asszony átka. Igen van benne hiba de nekem többet mutatott mint amire számítottam. Amit minden képpen erdemes megnézni az az Átok. Ez azthiszem egy trilógia. Évszám szerint 2004 2006 2008 vagy 2009 nem tudom pontosan már és van A harag című film 2002. Ezeknek egy a rendezőjük. Japán csávó, a nevit már nem tudom. És igen a japán emberek eszméletlenül ijesztőek fehér arcal és fekete szemekkel, úgyhogy minden képpen érdemes egy pillantást rávetni. (egyébként bocsi úgy írom a filmeket ahogy eszembe jutnak)

Ha valami régebbit szeretnél akkor tudom ajánlani az ördögűzőt. Ez 1973 és nagy ikonnak számít a horror iparban, de van a Rémálom az elm utcában 1984-es. A Pentek 13. Na ez az amiről fogalmam sincs, hogy hogy jönnel az elsőt láttam az 1980 as asszem, de utánna van meg több része amit nem tudok meg van neki 2009 es része meg van a Jason vs Freddy ez a Péntekes Jason meg az Elm utcas Freddy harca egymással. Valamennyit láttam belőle de végig nem. A véres filmek nem az én világom, de címileg egy parat tudok. Ilyen még a Halloween amiről éppen 1-2 éve húzták le a fene tudja hanyadik bőrt. És így van ez a fűrésszel is meg a sikollyal is. A bőrről jut eszembe van a Bőrpofa is. Na és innentől kezdve a véres elfogyott jöhet a gusztustalan. Kettőt említenék. Az emberi százlábút és a Halalos kitérőt. Az előbbinek hál istennek csak 1 része van az utóbbin viszont szintén volt elég bőrt mert eddig 6-ot húztak le róla. Régebbiek közül az Aki bújt aki nem-et még megemlítem mert nem rossz. Ez 3 részes az első az 2001 a második az valahol 2003 körül jött ki, a harmadik meg asszem 2017 -ben. És van még a Gyerekjáték 1988-as az első és utánna van kismillió féle fajta variációja Pl van egy 2019 es.

Zombisba talán a Z világháborút mondanám. Na ez agy jó film. Vámpírost nem sokat ismerek. A pap-haború a vámpírok ellen és a Van Hellsing. Régebbibe van még a Kopogó szellem, fogalmam sincs mikori meg kb 15 éve, hogy egy kepkockát láttam belőle, de ennek van egy 2015 os verziója az a Poltergeist:Kopogó szellem. Mostmár csak momdom amik eszembe jutnak.

Amit írtam kedvencek temetője azt a 2019 esre gondoltam de van egy 1989 es is meg asszem van kedvencek temetője 2. Ez 1992 es.

Totem

Boldog halálnapot 1,2

Széttörve

Slanderman hat ezt inkább nem részletezem ha soka az időd nézd meg, de ne varj tőle semmit.

A lány és a farkas

A rítus

A légió

Ház az erdő mélyén

Janos és Júlia boszorkanyvadászok

egyenesen át

Lazarus hatás

Ideglelés Csernobilban

Ideglelés 1999 és 2016 is van

Krampusz

Átoksziget

Halálhegy

Zombisba egyébként nagy ikon a Kaptár de nekem nem igazán tetszett egyik sem. (vagyi bocsi az a kettő amit láttam az nem tetszett) Mert ennek is van egy jópár része.

Halál hajó

Amityville-Az ébredés

Jessabelle

Van a parajelenségek (paranormál Acktivity) Régebben megneztem őket asszem 5 részes vagyis en ennyit láttam. Hát ha nem nezed meg akkor se vesztesz sokat talán azt amelyiknek az a cime h szellemdimenzió de, hogy ez most melyik része vagy hogy követik egymást azt nem tudom már.

Akkor amit mindenképp érdemes lehet megnézni az az Ouija 1,2

Akkor amit meg nem láttam az az Álomdoktor

Lidérces mesék éjszakája

Amik 2020 ba jönnek az az Átok meg az Átok háza egyenlőre ennyit tudok még nem igazán néztem h mi lesz a kínálat.

Amit tudok ajánlani:

Ördögűzés Molly Hartley üdvéért

Ördögűzés Emilly Rose üdvéért

A démon arca

Mama

Démoni doboz

A lángoló fiú

Amikor lehunyod a szemed hát sokat ettől se várj

Abraham Lincoln a Vampírvadász

Vaksötét Valamiért ezt horrornak mondják

Winchester villa-szellemek háza

holtak legiója

Na és a végére a Ghostland na ez jó.

Egyébként a kopogó szellemnek is van több része de nem tudom milyenek. Valamelyiket egyszer láttam.

Bocsi egyébként egy kicsit össze-visszára sikerült, most kaptam ikletet az íráshoz meg találtam egy füzetet amibe a megnézendő horrorjaimat írtam régebben, de ha érdekel ennél több akkor még tudok de nagyon sokat nem írtam le amit eddig megnéztem és azokat elő kell keressem. Van még sok de hirtelen egy se jut már eszembe.

2020. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!