Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is tele van a gyakoriké...

Másnak is tele van a gyakorikérdések felülete irritáló fogyasztó reklámokkal és dohányzás ellenes reklámokkal?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok és nem dohányzok és kifejezetten undoritó, irritáló reklámok. Nem értem miért ezek jelennek meg már évek óta...
2020. febr. 8. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Azon kevesek közé tartozol, aki nem tud a reklámblokkolók létezéséről. Minden oldalról kiszedik neked a reklámsávokat, egészen tiszta felületet hagyva maguk után.

Telepíts egy adblock+ vagy ublock origin bővítményt a böngésződbe, és egészen más élmény lesz utána netezni.

2020. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, telefonon nem működik. Számítógépen működik.
2020. febr. 8. 16:21
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

A reklámokat magukat nem a gyakorikerdesek.hu oldal teszi ki. Ők csak biztosítják a felületet valószínűleg a google-nak. A Google a TE korábbi kereséseid és a rólad a Google-n kialakult profil alapján fog, neked célzott hirdetéseket kirakni a gyakori által biztosított hirdetési felületeken.

A Google által rólad alkotott profilba sokminden belatartozik. Keresések, az alkalmazások a telefonodon, a csevegéseid(!!!), de akár a szóbeli(!!!) és telefonos beszélgetéseid is. Nem beszélve arról, hogy merre jársz, egyáltalán kikkel tartasz kapcsolatot. Kb többet tud rólad, mint te magadról.

2020. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha többet tudna nem fogyasztó reklámokat jelenítene meg..

Olvastad amit fentebb írtam? Amúgy sokféle témában szoktam olvasni, nem azért mert engem érint, csak mert érdekel, de a reklámok ezen az oldalon nem változnak.

2020. febr. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!