Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Torokfájásra mit lehet szedni?...

Ilze kérdése:

Torokfájásra mit lehet szedni? Muszáj az antibiotikum?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyok sokszor visszatérően fáj. Szedek C vitamint, D és A vitamint is de ezek mellett is sikerül összeszedem mindent. Novemberben tüdőgyulladásom volt az után megfáztam és most ismét van valami. Renegeteg antibiotokumot szedtem már és nem birom. Erős gyomorgombám lett s mellette napi szinten csalánkiütés is. Menni fogok gasztróra és börgyógyászhoz ezzel de nem gondoltam volna hogy újra begyullad a torkom. Fül or gégész tudna adni valamit ami nem az hogy ne terheljem meg a gyomrom vele?
2020. febr. 8. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Tengeri sós vizes gargalizálás állítólag jó. Pohár víz vagy kihűlt kamilla tea és bele egy teáskanál tengeri só. Majd gargalizálj vele, de ne nyeld le.
2020. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!