Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiatalok, kamaszok! Ti mit...

Fiatalok, kamaszok! Ti mit szoktatok csinálni hogy hamarabb elteljen a tanév?

Figyelt kérdés
Utálom a telet és az őszt is. Csak a nyarat és a tavasz végét szeretem. Mindig elmgy a kedvem már az élettől is hogy már 4-kor korom sötét van, jég hideg van, tanulni kell dolgozatokra, 0. órák vannak, korán kell lefeküdni, korán kell kelni... Sorolhatnám még napestig. Nagyon lassan tellik a tanév, és én már nagyon szeretném hogy legalább egy picit melegebb legyen. Ti mit szoktatok csinálni hogy hamarabb elmenjen a tanév??

2020. febr. 9. 16:22
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ugyanúgy telik az idő. Olvasni minden évszakban lehet. Eltelik a nap, hazamegyek, folyt köv. Idén vizsga, úgyhogy nem unatkozok. Hamarabb nem telik el a tanév, maximum utólag, tanév végén érződik, esetleg ballagásnál az érzés, hogy milyen hamar eltelt ez a 8 év (ált isk), 4 év (gimi), 3 év (szakközép).


Kitartás.


18/l

2020. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, gimis vagyok, és majd egyetemre megyek. Nem azzal van a baj hogy nem tellt el, meg hogy szeretném ha már vége lenne, hanem hogy azzal van a baj hogy már 4-kor korom sötét van, jég hideg van, tanulni kell dolgozatokra, 0. órák vannak, korán kell lefeküdni, korán kell kelni. Már nagyon unom hogy ki sem lehet menni mert biztos hogy influenzás leszek vagy megfázok, hideg van, sötét van...
2020. febr. 9. 16:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Télen is lehet jó dolgokat csinálni. Menj el például korizni. Vagy ha sok pénzed van, síelni, snowboardozni. Karácsony előtt jó hangulat szokott lenni, meg még januárban. Abban igazad van, hogy a február már nem annyira jó, a karácsony messze van már, jön a tavasz, mindenki azt várja már, de csak nem jön. De a március se jobb ebből a szempontból, akkor is még hideg van.
2020. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utálok korizni, nem az én évszakom a tél, egyedül az ünnepeket szeretem benne.
2020. febr. 9. 20:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden téli sportot utálok, próbáltam mindet a síjelésnek egy csúnya lábtörés lett a vége, a korcsolyázásnak pedig egy csúnya új elvágás.
2020. febr. 9. 20:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Tavasz elején már lehet ilyen hosszú bőr köpenyben járni.
2020. febr. 9. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig korizni jó. Csak ne fogdosd az élét és eséskor húzd be a kezed.
2020. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretem, eleve fázót vagyok, és a régi balesetem miatt nem is szeretném újra. Egyszer próbáltam és rossz volt (legalábbis én nem szeretem).
2020. febr. 10. 16:07
 9/11 Coffelia válasza:

Amikor gimis voltam, kiélveztem minden évszakot. Ősszel kb. kettőt pislantottam és már jött az aktuális gólyabál, a szavalóversenyek, a Kazinczy-versenyek. A kertben leveleket szedtem, és hétvégenként bicikliztem, macskát szorongattam, döglöttem vele a kanapén, főzőcskéztem a szüleimmel, moziba mentem. Télen rengeteg könyvet olvastam, koriztam, az érettségi évében kávézgatni jártunk, meg együtt karácsonyi ajándékokat keresni, Vörösmarty terezni pár baráttal. Akkoriban éledtek fel Budapesten a teaházak, azt is imádtam, lányok és fiúk is simán jöttek. Volt egy halálosan jópofa, iszonyú nagytudású biológus-virológus öreg, akihez néha csapatosan jártunk meglátogatni, és az élet nagy kérdéseit vitattuk meg, az iskolai biosztanár mutatott minket be neki. Sose voltam nagy term.tud. érdeklődésű, de ez nála úgy működött, hogy ha nem érdekelt egy téma, akkor levehettem bármilyen könyvet a polcáról olvasni, csak ugyanoda kellett visszarakni, hogy megtalálja :D

Tavasszal meg nekiálltunk agyba-főbe sétálni, felmenni a hegyekbe, azbegsetem alatt is rengeteget kirándultunk a barátaimmal, legalábbis a családi átlaghoz képest sokat.

2020. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utálom a hideget, hülye lennék felmenni most hogy egy kicsi jóidő van, a hegyekbe hogy megfagyjak. Hideg van télen, nincs szünet sem, és mivel egy kicsit szorongós vagyok ilyenkor elkezdet szorongani is. Ugyan kávéház azt mindig is csináltam, de attól még rengeteg dolgom van hogy kapok 30 percet hogy megigyak egy kapucsínót a barátaimmal akiknek szintén rohanniuk kell a mocskos dolgozatok miatt.
2020. febr. 25. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!