Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon furi kérdés lesz. Ha...

Nagyon furi kérdés lesz. Ha van nekem egy felesleges ingatlanom akkor felgyújthatom?

Figyelt kérdés
Sosem gyújtogattam, de most örököltem egy házat és arra gondoltam, hogy felgyújtom. jó lehet nézni ahogy ég. Vagy akár csinálhatnánk olyat is, hogy minden kiengedett gyújtogatott oda hívunk és egyszerre gyujtjuk meg a házat. Szerintettek jogilag lehetséges?
2020. febr. 9. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarod ezt tenni?
2020. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a gyújtogatás akkor is bűncselekmény, ha a saját házadat gyújtod fel.
2020. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még a kertben is tilos gallyakat tüzelni néha. Akkor gondolhatod mi van, ha egy házat gyújt fel valaki. Mások tulajdonát, és testi épségét veszélyezteted, ha a tűz elterjed. Már pedig egy ekkora tűz könnyen továbbterjed, mert már kontrolálhatatlanul nagy lángokkal ég.
2020. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!