Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha apátok így...

Anika2225 kérdése:

Ti mit tennétek ha apátok így viselkedne?

Figyelt kérdés
Apámmal múltkor beszélgettünk.És mondtam neki hogy a kisfiam nehezen akar leszokni a pelenkáról.Próbálkoutunk.itthon nyáron ment ia a dolog de most télen sokkal nehezebben megy.És ő pedig letámasott mintha én lennék a bűnös elkezdett dirigálni hogy márpedig lekell szoktatni valahogy a fiamat a pelenkaról.Pedig mar gyerek nem vagyok nem ia otthon élek.Eléggé furvsa tőlle hogy bele akar szólni mindenbe és elég dúrván.
2020. febr. 11. 12:59
 1/4 anonim válasza:
Hány évesen szülted? 15? 16?
2020. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne sértésből. Az egész amit írtál, alig olvasható, annyi az elírás benne.


Hány éves a gyerek? Bizonyos kor felett igen, szokjon le róla. Ha még kicsi és úgy panaszkodik, akkor megmondanám egyszer és mindenkorra, hogy majd eljön az ideje. Amíg a szülő igénytelensége miatt nem szállingózik a lakásban sz*rszag, nincs miért kiakadni. Ha meg nem is apádnál laksz, laktok a pároddal, tényleg semmi köze hozzá.

2020. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne torodj vele, a szulok mindig azt hiszik csak is ok tudjak a dolgokat a legjobban, akarhany eves is vagy. Engedd el a fuled mellett.
2020. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 éves a gyerek és 22 évessen szültem a fiam
2020. febr. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!