Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ittas vezetés büntetés?...

Ittas vezetés büntetés? Minden lent

Figyelt kérdés

2018 nyarán elvették a jogsim ittas vezetésért , se kárt se balesetet nem okoztam csupán igazoltatás.

majd decemberben kaptam egy levelet ügyészségtől ügyészvezető küldte hogy 7 honap eltiltást kapok 120 ezer buntetést , eltiltásom márciusban le is járna de ma jött egy levél hogy egy másik ügyész tárgyalást akar mert nem volt csak kaptam büntetésről a papírt és több eltíltást és nagyobb pénz birságot ez hogy lehet ha másik ügyész küldte a határozatot? amiben már le van írva 7 honap eltíltást és 120 ezer összeget


2020. febr. 11. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet tul sokra buntettek es visszakapsz a 120-bol egy 20-ast, egesz jo.
2020. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem amit ma kaptam levelet abban azt indokolja hogy szerinte ez kevés a 120 ezer es 7 honap eltiltás
2020. febr. 11. 13:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja es nem 2018 nyarán hanem 2019 ben történt
2020. febr. 11. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is kevés, én az ilyenektől örökre venném el, még mielőtt megölnek valakit.
2020. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljesen felesleges ide kerdest feltenni hiszen elozmenyeket nem ismeritek miert vezettem. Elhiheted nem unalmambol kocsikaztam .. Megy a duma orokre elvenni a faszt megvolt az okom ra meg aki kihalgatott rendor mondta hogy ebben az esetben ő is vezetett volna mert vagy elmegyek a helyszínről vagy szet szurkalnak kb 1km vezettem le is altam csak pont rossz helyen es ov miatt alitottak meg
2020. febr. 11. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:

És ha nem kapcsolnak le, mennyit vezettél volna ittasan?

Úgy őszintén! Azt a 10-15 perc sétát ki bírhattad volna.

De szerintem meg akarnak hívni mégegy sörre.

2020. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha nem igazolnak le akkor is oda parkolok mivel nem is lattam oket bokorbol mértek

Le parkoltam lealitottan autot majd 5 oerc mulva jottek oda

De lenyegtelen

2020. febr. 11. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Tehát elmentél kocsival sörözni egy késdobálóba, piássan belekötöttél egy kissebbségibe, utána meg menekülni kellett?

És nem is keveset ihattál, ha nem veszed észre, hogy rendőrök mellé parkolsz.

Egyébként a sebesség mérést végző rendőr nem fog odamenni 5 perc után egy parkoló autóhoz.

Amúgyis ott álltál volna meg. Akkor miért nem szálltál ki, és mentél a dolgodra? Volt rá 5 perced.

Ez a sztori így nagyon nem kerek.

Szerintem meg van annak az oka, hogy sújosbítást kértek.

2020. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na mi van?

Elvitte a cica a nyelvedet?

2020. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit kusza, most mértek, vagy őv? De az egész másban is furcsa. Nem lehet, hogy az első levélben szerepelt valami, hogy X helyen meg kell jelenjél és elfelejtettél elmenni?
2020. febr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!