Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaelntin napkor nem akar...

Gabo6718 kérdése:

Vaelntin napkor nem akar Velem lenni a baratnőm Miert?

Figyelt kérdés

Mar 2 hete furán viselkedik és nemjön át

Hozzám, most benyögte hogy ő Valentin napkor nemlessz velem, mert a baratnői pont akkor érnek rá bulizni, mondtam hogy akkor megyek én is nem gond csak töltsük eggyütt a napot ő erre aztmondta biztos hogy nem most én vagyok a hibás? Szakitottunk, és mar több hibát elkövetett de megbocsajtottam neki.



2020. febr. 12. 07:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítottatok akkor már nem a barátnőd, hanem az exed.

Nem nehéz levonni a következtetést: mert nem akar veled találkozni és nem szeret. Nem megbocsájtanod kellene, hanem tudomásul venni, hogy ez a kapcsolat véget ért. Zárd le, lépj tovább - ez van.

2020. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mondta hogy átnéz 1, 2 órára viszont ő megyen el bulizni, nem ezzel van a bajom menjen, de pont Valentin napkor:/ én úgy éreztem tényleg Szeret és én vagyok a mindene, hisz tényleg úgy volt, úgy éreztem igazán.
2020. febr. 12. 18:16
 3/29 anonim ***** válasza:
Velem sem akar lenni a barátnőd.
2020. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a csajt, nem kellesz neki. Tipikus, miért nem veszed ezt észre? Ne legyél már ennyire vakegér!
2020. febr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nehéz
2020. febr. 14. 10:20
 6/29 anonim ***** válasza:
Ha szakitottatok, akkor az exed és nem kötelező veled lennie! Ő szingli te is az vagy. Lépj tovább.
2020. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Könnyen gondolkodtok, tutti csak ilyen lanyok valasszolnak
2020. febr. 15. 00:30
 8/29 anonim ***** válasza:
69%

#4-es vagyok, 40 éves nő, akit hagytak már el ...

Szóval, nem, nem ilyen csajok válaszolgatnak. Bárki is írjon, az igazságot írjuk. A nők leszarják azt, akik koslatnak utánuk. Egy férfi legyen elérhetetlen. Vagy tegyen úgy.

2020. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Akkor meg ne sirjatok, ha eggy éjszakás kalandra kelletek a ferfiaknak, bar igaz mit jelent mar nektek az ha valakivel eggyütt vagytok, csak az élvezetért tiszta szivemből szererettem a lányt de nem értékelt még annyira sem hogy Valentin napkor a párjával legyen
2020. febr. 16. 00:21
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírok, mert boldog párkapcsolatban élek, nem olyan férfivel, aki leszar. De attól még a nők, legalábbis a te korodban, így működnek.
2020. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!