Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy letudjak...

Mit csináljak hogy letudjak ülni tanulni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 6. Os vagyok

1-4. Ig kitűnő voltam de 5. Ben év végén több 4 esem is volt és egy db 3 asom..

Most 6. Ban félévkor kettő 3 asom volt és rengeteg négyes.

Alapból nagyon okos vagyok de nagyon lust is.. ha leülnék 1 órát tanulni simán 5 ös lennék de nagyon lusta vagyok...


Szerintetek mkt tegyek?



2020. febr. 13. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a jövődre! Nem mindegy a továbbtanulás miatt. Ha ez motivál, talán kibírod azt az egy óra tanulást. És jobb, ha hozzá is szoksz, mert egy idő múlva bizony nem lesz elég, hogy figyelsz az órán. Gimiben vagy az egyetemen biztos, hogy tanulni kell. Tűz ki célokat magad elé! Ezeket pedig próbáld elérni. Ha tényleg okos vagy, nem hagyod kárba veszni a tehetségedet!
2020. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg akarsz tanulni leülni?
2020. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lusta vagy, valószínűleg csak dekoncentrált és motiválatlan.

Tanulni is meg kell tudni tanulni. Az egyik kulcs a koncentráció. Ha leülsz és minden másra figyelsz - telefont nyomkodsz, zenét hallgatsz "áááá de unom az egészet" akkor órákig ott ülhetsz és semmire sem haladsz. Ha viszont csak az anyagra figyelsz akkor lehet 1 óra alatt végzel vele. S utána élvezheted amikor "kisujjból" kirázod a tudást felelésnél, dolgozatnál és persze a jó jegynek.

Az a tiéd amit megtanulsz! Nem feltétlenül kell diploma az érvényesüléshez az életben, de ha van akkor sokkal könnyebb hogy jó állásod legyen, sok pénzt keress és juss valamire az életben :)

2020. febr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy az okos fiúkat jobban szeretik a lányok, mert velük mindenről lehet beszélgetni 😀
2020. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!