Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet levelet/csomagot feladni...

Lehet levelet/csomagot feladni anelkul, hogy rairnam a sajat cimem?

Figyelt kérdés
Tehat, ha kulfoldre szeretnek postazni barmit lehetseges lenne, anelkul, hogy nem irom ra a lakcimem? Lenne par dolog amit szeretnek elkuldeni, viszont nem akarom a sajat lakcimemet megadni hozza. Postafiokot neztem, de nagyon draganak talalom az en esetemben tobb lenne igy a kiadasom, mint a keresletem.
2020. febr. 15. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha logikusan gondolkodom, akkor csak az ún. nyomkövetett levelekre kell kötelezően ráírni a feladót is.
2020. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Külföldire szerintem kötelező a feladó, belföldire is csak a sima levélre nem, az ajánlottra vagy tértisre már értelemszerűen igen.
2020. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tolem regen mindig kertek, hogy irjak feladot a kulfoldi kuldenenyekre.

Volt, hogy nem irtam es ramszoltak.

2020. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!