Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit tudtok lil Peep haláláról?

Ti mit tudtok lil Peep haláláról?

Figyelt kérdés
Már régóta ismertem a nevét de sose hallgattam meg egy számát se. Most hogy rávettem magam kiderült hogy mennyire tetszik ez a stilus. Elkezdtem olvasgatni Peep életéről és miután már több funny momentset is negnéztem illetve utánaolvastam, rájöttem hogy milyen jó ember volt. Annyira boldognak tűnt azokon a videókon (mielött jönne az hogy persze mivel azok funny momentsek voltak mondom hogy nem csak azokat néztem) de a dalaiból mégis sugárzott a magány, a debresszió a negativitás. Ugye Peep drogfüggőséggel és depresszióval is küzdött. Szerintetek miért alakult ez ki nála? Azt olvastam hogy rossz gyerekkora volt illetve a szülei elváltak, de van valami más ok is? Meg ugye azt is hallottam hogy Xanax-Fentalin túladagolásban halt meg illetve a vérében találtak Marihuanát is meg még más drodokat/fájdalomcsillapítókat. Na elméletileg ez a cuccot egy külső embertől kapta. Szerintetek az az ember Gusnak azt mondta hogy ez XanaX vagy Peep tudta hogy van benne Fentalin es a többi drog és ennek tudatában vette be? És miért döntött vajon úgy hogy bedrogozik? Hmmm lehet ha a menedzsere elöbb ránéz meg is menthetik az életét? Mindenesette RIP Peep. Én nagyon megkedveltem és sajnálom hogy csak azután ismertem meg miután meghalt :c
2020. febr. 16. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nézem te mindent tudsz róla:)
2020. febr. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom nem tudta mi van abban a xanaxban. Annyi terve volt a jövőre nézve, nem hiszem hogy direkt meg akart volna halni. Nézd meg a dokumentumfilmjét van benne szó erről, persze halálának pontos oka nem derül ki :) sokan irigyek voltak a sikereire és hogy mennyivel tehetségesebb volt náluk. Szar emberekkel volt körülvéve sajnos.
2020. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Amiket leírtál és a többiek is leírtak az nagyjából lefedi azt ami valóban történhetett.Elég valószínű,hogy a GBC közrejátszott Gus halálát illetően.Ha a dokumentumfilmet láttad,abban is benne van,hogy kb 4 óráig senki nem törődött vele,rá sem néztek,hogy jól van-e.Belinkelek egy videót youtuberól,amiben screenshotos beszélgetésekkel bizonyítják,hogy valójában a GBC elfedte az igazságot.Ha van kedved akár TikTokon is megnézhetsz egy pár videót arról,hogy hogyan halt meg Gus.Egy lány meséli el ezeket,akinek a barátja is ugyanabban az iparban van és a szálak találkoznak egymással.Tehát több,mint valószínű,hogy igaz a csúnya történet,annak ellenére,hogy mindent tagad GBC és Mackned,hivatalosan ez a történet nem lett közzétéve.Ezt szerintem igazán csak maga Gus tudná..

Itt van a youtube videó a screenshotoktól:

[link]

Ez pedig a lány TikTok fiókja,ha lejjebb tekersz,ott lesznek a videói között: [link]

2020. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van lil peep életéről egy dokumentumfim.ajánom hogy nézd meg de igazából nem mondanak benne többet min amit te leirtal csak részletesebb. De egyepkent ez hogy meghalt, a baratain is múlt elég rendesen. Mivel a filmbe is elmondták hogy lehet hogy órákig holtan volt a buszban csak nekik ez nem volt feltűnő mivel sokszor ütötte már magát ki ennyire, vagy csak szimplán azthizzék hogy alszik. Utána jöttek rá hogy baj van mikor órákig ugyan ott ült mozdulatlanul. Szóval szerintem ezt Hogy hogyan halt meg soha nem fogja megtudni senki. Mivel lehet órákig ült ott szegény és nem vettek észre hogy nagy a baj. Igazából en ennyit tudok hozzafuzni. De a filmben elég sok minden van erről a témáról
2020. máj. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!