Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy szégyellsz...

Előfordul, hogy szégyellsz dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nektek is van olyan, hogy eszetekbe jut valami a múltból pár évvel ezelőttről, pl hogy mennyire tepertetek egy fiúnál, és cikinek találjátok utólag? Vagy hogy megbántottatok valakit évekkel ezelőtt és szörnyen érzitek miatta magatokat? Ilyesmikre gondolok. Szokott lelkiismeret-furdalásotok lenni ilyenek miatt?


2020. febr. 17. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Ezeket már lezártam magamban, mert úgy vagyok vele, hogy azt tettem mindig, amire az adott pillanatban képes voltam, vagy amit akkori fejjel helyesnek gondoltam.


Sok mindenre nem vagyok büszke, de már más ember vagyok, mint akkor.

2020. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szégyen amit érzek, inkább megbánás, de akkor és ott valamiért úgy kellett lennie. A múltamban vannak rémes, fájdalmas, felfoghatatlan dolgok, amiket jó lenne megváltoztatni, de nem lehet.
2020. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!