Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem az egyetemistákat -...

Nem értem az egyetemistákat - miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy fiatalok, élni kell az életet de ez azért már kicsit sok.

A sztori: Az egyetemhez és a koleszhoz közel lakunk, költözésre egyelőre nincs lehetőség, csak április-május körül. Minden áldott éjjel bömböl a zene az utcában, megállnak a ház előtt, üvöltenek. Ezek mind késő este! A legerősebb volt amikor múltkor táncikáltak az utcán, férfikalapácsokról énelkeltek, és sikítoztak. Könyörgöm, mire jó ez? Lehet értelmesen is szórakozni, és nem kell felverni a fél utcát. A szomszédban lakik 7 koleszos, akik se dolgozni, se tanulni nem járnak be. Egész nap zörögnek, nevetgélnek, zenélnek - minden nap, minden este. Nyár óta van ez, akkor jöttek ide - szóltunk rengetegszer szépen, durván, a szomszédnak is (Aki kiadja nekik a lakást, mert ahogy elköltözött az előző, úgy csapott le rá rögtön) rendőrség is volt náluk.A szomszéd és a kis csipet csapata fenyegetnek minket, hogy feljelentenek, mert merünk nekik szólni.

Szinte minden nap a szüleim szobájában alszom egy matracon, pedig épp nyáron lett meg a saját szobám!



2020. febr. 17. 20:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez kezd marhára idegesítővé válni. Kialvatlanok vagyunk hetek óta, rokonokhoz nem tudunk, és nem is akarunk menni. Szüleim hajnalban kelnek, nekik ez külön frusztráló.
2020. febr. 17. 20:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én sosem viselkedtem így sok ital után.

A deszka lazább volt nálam, olyan merev vagyok.

2020. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokd vagy szöksz. Nincs más választásod. Nálunk is ugyanez volt (1 évig kololégista voltam, nem bírtam tovább), nem csak szorgalmi időszakban ittuk halálra magunkat minden nap, hanem vizsgaidőszakban is naponta, és szünetekben is. Olan szinten mindenkit kikészít az egyetem, hogy ez az egyetlen megoldás a depresszió ellen. Gondolj bele, az egyetemisták 80%-a nem saját kedvéből van ott, nem is való oda, de már alapkövetelmény a diploma. Tehát a hülyék is mennek egyetemre. Teljesen hibbantan viselkednek, alvás a kollégiumban max 2 óra/nap. Rendőrségi sokkolóval sokkolták nálunk egymást, az egész kollégium zengett minden nap, a lift úszott a bortól, sörtől. Kiadják magukból amit kell, azért jó. Állatkert.
2020. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik egyetemhez van közel, de ha a BME-hez akkor kiveszem albérletbe és mehettek
2020. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!