Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismeri ennek az animéne...

Valaki ismeri ennek az animének a címet? Többi lent

Figyelt kérdés

Történet : adott 1 tanárnő akinek a szülei azt akarják hogy minnél hamarabb megházasodjon találkozik 1 diákjával azthiszem a diák a gyengélkedőbe ment

Meg kéri a diákot hogy hadd mutassa be a szüleinek és hátha leálnak ezzel de a tanárnak a szülei őket elküldik 1 szerelem szigetre (ők nem tudnak róla) összevannak bilincselve és nincs kulcs aztán itt kezdő dik a bonyodalom a végén úgy döntenek hogy le fekszenek de arra már nem emlékszem mi lett pontosan

-lehet hogy ápoló nő volt nem tudom



2020. febr. 17. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ez izgalmasan hangzik :) régi vagy újabb darab? Emlékszel hány része volt?
2020. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne :)

Hol láttad és mikor?

2020. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy indavideon láttam kB 3-4 éves lehet 2 éve láttam kB (igan azóta keresem)
2020. febr. 18. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!