Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni fekete műanyag...

Hol tudok venni fekete műanyag csomagolóanyagot ha egy tárgyat szeretnék postára adni?

Figyelt kérdés
Ha külföldről rendelek valamit fekete erős fóliába van csomagolva ill. Bubifóliát hol kapni?

2020. febr. 18. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ilyen barkács boltokban, akár praktikerben is lehet kapni. Buborékos borítékot postán, papírboltban is. Esetleg én ott is megpróbálkoznék vele, hogy van e ilyen tekercses.

A másik meg talán ez a streccs fólia amire gondolsz? [link]

Én egy nagyobb papír írószerben vagy esetleg hobbi boltban keresnék. Nálunk van egy nagyobb papír írószer bolt ami ajándék és hobbi részleggel is rendelkezik ott minden ilyesmi megtalálható. Vagy ilyen biztonsági tasak amire gondolsz, ami zárófüllel rendelkezik. Googlen írd be a városoddal együtt hátha kiad valami lehetőséget vagy marad a rendelés.

2020. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!