Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanár elvette a telóm és...

A tanár elvette a telóm és most mindenki erről beszél plusz még a szüleimnek se mondtam el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval matekon telefonoztam (mint mindenki más) és a tanár aki amúgy is utál elvette. Mindenki erről beszél mert hát micsoda "szenzáció". Félek, hogy az o.főm elmondja a szüleimnek akik meg kinyírnak akkor. Slussz poén, hogy a tanár beigért egy szaktanárit is.

2020. febr. 18. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Igaza van!

Vétettél a házirend ellen.

Ne picsogj, mint egy óvodás.

2020. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Helyes. Mi még pofont is, meg körmőst kaptunk, ha nem figyeltünk órán.
2020. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdje azzal hogy óra után visszaadja - a tiéd a teló nem az övé. Te meg inkább figyelj órán, ne a telódat b...kuráld. A szaktanárit egyébként megérdemled, bár ha én lennék a tanárod akkor az elkövetkező időszakban tutira kihívnálak párszor felelni :D
2020. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én sulimban abból lett ekkora balhé, hogy csörgött egy telefon (pedig nálunk nem szabad bevinni). Végül nem derült ki, hogy kié. De én arra tippelnék akit aztán kirúgtak.


Amúgy megérdemled. Tanulni jársz az iskolába, nem kockulni.

2020. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Na? Elmondtad a "maminak" és a "papinak"?
2020. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!